Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy választhatnám szét őket?

Hogy választhatnám szét őket?

Figyelt kérdés
A húgom informatikus, és elég jól keres. 3 évvel ezelőtt összejött egy olyan pasival, aki csak minimálbért keres, és semmilyen végzettsége nincs, hogy kitörjön abból, hogy kitörjön abból, hogy egy gyári munkás. Sajnos 1 évvel ezelőtt összeházasodtak. Hiába próbáltam lebeszélni erről a húgomat, sajnos nem sikerült. :( Állandóan ő fizet mindent. Mikor mennek nyaralni azt is ő fizeti, ami szerintem elég gáz, mert ez a férfi dolga lenne. Szerintetek, hogy választhatnám szét őket?

2016. dec. 8. 18:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%
Visszakérdeznék: a Te párod pont annyit keres mint Te? Vagy ha most nincs párod, csak olyannal fogsz kapcsolatot létesíteni, aki anyagilag pont úgy áll, mint Te?
2016. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Erika-82 válasza:
88%
Ha boldog a pasival akkor szálj le roluk és találj magadnak is valakit. A pénz nem minden!!! Irigy dög
2016. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
flexszel
2016. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!

A gyári munkás az már nem is ember??

Amúgy ritka egy anyagias és rosszindulatú tetű vagy, hogy próbálsz belerondítani mások boldogságába.

Az ilyen hozzád hasonló mocskok nélkül is nehéz az élet, hát még így!!

2016. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
68%

Már kezdtem aggódni, hogy mára lemaradunk a megszokott provokatív kérdésről!

Légy üdvözölve, már hiányoztál! :)

2016. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
67%
Napi provokatív
2016. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Mi a provokatív abba, hogy nem akarom, hogy kihasználják a húgomat?
2016. dec. 8. 21:34
 18/33 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, ha a húgodat ez nem zavarja, és boldog így, akkor abszolút semmi közöd sincs az ő életükhöz! Ha a húgodat zavarná, már biztos tett volna valamit ellene. Tudod egy boldog párkapcsolatban nem a pénz számít.


Mellesleg bicskanyitogató az,a mit írsz. Mi az, hogy az a "férfi dolga lenne"? Mert szerinted a férfiak a fáról szüretelik a pénzt? Egy férfinek ugyanannyiba kerül minden, mint a nőnek. Egy férfinak is ugyanúgy meg kell dolgozni a fizetéséért, mint egy nőnek. Gondolom akkor nem lenne egy büdös szavad se, ha a sógorod mondjuk 4-szeresét keresné a húgod fizetésének, vagy a sógorod keresne jól és a húgod lenne minimálbéres. Az már nem lenne a szemedben "eltartás" meg "kihasználás" mi? Az gondolom már nem lenne probléma, ha a pasi fizetne mindent a húgodnak.

Ritka egy rosszindulatú, anyagias némber vagy.

2016. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%
Megpróbálhatod őket szétválasztani de ha tudomására jur ez hugodnak sztem örökre elfelejtheted. Megéri? Szerintem nem. És mint ahogy sokan írták ha ő így boldog miért avatkoznál bele? És igen a pénz nem minden egy kapcsolatban. Nekem sem esik nehezemre páromra fizetni dolgokat. Örülök ha a másikat boldoggá tehetem és nekem így jó. Amíg ezt te nem tanulod meg és csak a pénzt nézed sosem lesz boldog párkapcsolatod.
2016. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
88%

Hugodnak megfelel?! Meg,hisz akkor nem ment volna hozzá!

Amúgymeg,attól h a tesod jóbban keres az 1 dolog, neked az égvilágon lófax közöd sincs a magánéletéhez!!

Nem lehet h írigy vagy rá?!

2016. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!