Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megbántotam az unoka hugom....

Megbántotam az unoka hugom. Mit tegyek? Megbantotam nagyon sajnalom, de nem direkt es most nem tudom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon kozel alltunn egymashoz, sok mindent es mindig beszelgetunk, nagyon joban voltunk. Õ benne bizok meg a legjobban es õ is azt mondta. De volt egy olyan helyzet hogy reszeg voltam es vlamit csinaltam amivel megbantotam de nem direkt volt. Bocsanatot kertem tole 100-is es azt mondta nem haragszik de en tudom hogy haragszik.mert beszelgetunk es nem ugy beszel mar vlem es utana mondta hogy nem fogunk mar annyit beszelni fogadjam el stb...es hogy a dolgok valtoznak stb.. szinte sirtam neki bocsanatot kertem tole de nem nagykm akar vlem beszelni. Nagyon utalom magam ezert, nkem nagyon fontos de nem tudom mit csinaljak? Legyszives segitsetem
2017. febr. 1. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mit a szituáció. Na meg esetleg a tesóddal beszélhetnél, ha tud a dologról, mert mégiscsak az ő lánya, és ő esetleg tudja, hogy hogyan lehetne a dolgokat rendbe rakni!
2017. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, bár nekem nem rokonnal történt. Nézd, ha ez volt az egyetlen eset valami hasonlóra, akkor szerintem nem véeszes a helyzet. Az, hogy nem akar veled egyből annyit beszélni, nem fog benned megbízni, szinte természetes. De az, hogy nem akarja veled teljesen megszakítani a kapcsolatot arra utal, hogy ugyan zavarja a dolog, sőt eléggé zavarja ahhoz, hogy megváltozzon a kapcsolatotok, viszont az ilyenek általában idővel elmúlnak. Általánosságban beszélek, és persze személyfüggő ez, mert léteznek olyan haragtartó egyének, akiknél egy rossz lépés és teljesen elástad magad, de a leírásod alapján nálatok nem ez a helyzet. Szóval próbálj valamennyire nyitni felé, de ne hozd fel újra és újra az esetet, és ne próbáld görcsösen elfeledtetni vele, az se jó. Viselkedj természetesen, de ne kerüld el túlságosan, csak próbálj ritkábban beszélni vele, de érezze, hogy ennek ellenére fontos és törődsz vele. Idővel majd megenyhül, főleg, ha látja, hogy egyszeri eset volt és megbántad, - és ami nagyon fontos - természetesen viselkedsz az irányában.
2017. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltál pontosan?
2017. febr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom nem tartozik ránk, de ha tudnánk, hogy mire haragudott meg ennyire az unoka húgod, akkor jobban tudnánk segíteni. Egyáltalán hány éves?
2017. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne igyál többet!
2017. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Unokahúgod (nagybácsija vagy) vagy unokatesód?

Előbbi esetben tényleg nagyon cinkes, ha rámozdultál (tapiztad, szavakkal is egyértelművé tetted, hogy nőként érdeklődsz iránta), utóbbi esetben nem olyan nagy ügy.

2017. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Babám, a részegség nem mentség, bunkó paraszt voltál, az ital csak bátorságot adott, hogy megtedd, amit nem tettél.

Furcsa, én is, a párom is volt részeg, de nem bántjuk egymást (sem mást) sem szavakkal, sem tettekkel, csak röhögünk, meg szeretkezünk álló éjjel.

2017. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok... nem tettél volna józanul.
2017. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!