Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Baj van szerelmes vagyok a 30...

Baj van szerelmes vagyok a 30 éves unoka tesóm ba de nagyon mit tegyek hogy észre vegye? Tom nem szabadna én 19 vok

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne tegyél semmit, egyébként sem egészséges.
2013. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek tanulj meg helyesen írni. 19 évesen ideje lenne. Aztán meg felejtsd el, unokatesóba szerelmesnek lenni nem épp egészséges dolog.
2013. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz olyan ronda vagy szerencsétlen, hogy csak családon belül találj magadnak pasit.
2013. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem veszi észre jobb, mert még kinevetne, felejtsd el, mert valóban nem egészséges!


Viszont az arabországokban nagyon sokan házasodnak unokatesóval, a gyerekük is egészséges.

De most gondolj bele, hogy milyen érzés lenne együtt élned az unokatesóddal? Hanyadik unokatesód?

Anyud,apud testvéreinek a gyerekei?

2013. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen hülyeségek helyett, ülj le és olvass egy könyvet, hátha megtanulsz helyesen írn. Szégyen, hogy 19 évesen így írsz. Így egy normális pasi se állna szóba veled.

És unokatesó? Cigány vagy?

2013. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni/fogalmazni.....
2013. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!