Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek is van kiborító,...

Nektek is van kiborító, utálatos rokonotok? Többi alább

Figyelt kérdés
Nekem sajnos van. A lehető legrosszabb fajtából: hirtelen haragú, nagyszájú, káromkodós, kiabálós idegbeteg. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ha vmi nem tetszik neki, akk úgy rákiált az emberre, hogy még a lélek is kiszalad belőle. És hiába csitítgatod, még hangosabban kezd kiabálni. És nem csak annyit hogy a cica rúgja meg, hanem a lehető legdurvábban: a k**** isten b**** meg, stb. Mint egy cigány, komolyan. És sajnos, mivel a mi családunk viszonylag csöndes, a hangunk elveszik az övé mellett, így szinte mindig ő kerül ki győztesen a vitákból (vita ez egyáltalán? mert mindig ő szítja). Tehát sztem idegbeteg, mert néha mikor semmi probléma nincs, akk is veszekedést szít, abban ő nagyon otthon van. A tetejébe még közel is lakik hozzánk, és sokszor is jön ide, ezt úgy kell elképzelni hogy bejön a kapun, és ha kell neki pl: favágáshoz balta, azt elviszi magával, mert mi nem merünk neki szólni. Ez nem azt jelenti h gyáva nyulak vagyunk, csak egyszerűen nem lehet egy idegbeteg emberrel beszélni, mert mindjárt ordibál... És ő soha nem téved! Vagyis nem ismeri el. Volt olyan múltkor, hogy inni akartam az egyik poharából, de láttam hogy az alján oda van ragadva vmi kosz, megmostam, megsúroltam a poharat, de akk se jött le róla, ezért kérdeztem tőle, hogy hol van tiszta pohár. Egyből rám ripakodott hogy minek, ott van mellettem a pohár (amit előbb nem tudtam megtisztitani). Mondtam neki, hogy annak az alján oda van ragadva vmi kosz, és nem jön le róla. Azt mondja hogy az nem igaz, abból nyugodtan ihatok. Hiába mondtam neki hogy még érezni is ahogy surlódik a kezemben, erre ő is megfogta belenyomta a kezét és azt mondta hogy hazudtam, tiszta a pohár. Ez most mi de komolyan? A kosz benne volt, éreztem a kezemen is, ő is biztos érezte, de mégse ad igazat... Anyám már félig-meddig átvette a szokását, ő is sokat káromkodik, apámat meg simán csak b*szogatja mert ő olyan csöndesebb fajta. És ha hiszitek, ha nem sok haverja van, mert nagy szövegje van, pedig azokat is elmondja mindennek. Nagy szerencse hogy nem vmi nemes származású vagy gazdag családba született, mert akk eggyel több zsarnok lenne a földön. Nem tudom komolyan mit csináljak ilyen emberrel. Aki nem hallgat meg, és nem is lehet neki semmit mondani mert mindjárt kiabál...

2015. okt. 25. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ezt sajnálom, de nem attól függ, hogy valaki cigány.
2015. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Kerüld ki. Gondolom kiskorú vagy még, szóval majd elköltözöl.
2015. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajna költözés kizárva, és kiskorú sem vagyok már. Sajnos ambíció nélküli, életunt ember vagyok, biztos hogy nem fogok elköltözni...
2015. okt. 25. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerezz ambíciókat. Össze kell magad szedni. Legyél erős, különben a fejeden fog ugrálni.
2015. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van az amikor nem a világ sz..r.
2015. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az ilyen könnyűszerű kommenteket bírom: szerezz ambíciót, szerezz önbizalmat - hát pont hogy nem vagyok képes rá, azért nincs célom, önbizalmam! Ha ennyire egyszerű lenne a világ, akk nem volnának problémák... Mint mondtam, ambíció nélküli, életunt, megtört ember vagyok, gyenge lelkierővel és akarattal... Se kedvem, se erőm nincs az élethez. Ennek tetejébe még gyáva is vagyok, mert nem tudom magam megölni...
2015. okt. 25. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Elmondom a titkot, az ilyen emberek nagyon önbizalom hiányosak és gyávák is. Egyszer nemet mondasz neki, higgadtan visszakérdezel, hogy mitől ilyen ideges vagy bármilyen módon felülkerekedsz, LEgyőzöd, utána tartani fog tőled, és a tenyeredből eszik. Aki nem áll ki magáért, annak csak az ordibálós, basáskodó rokon jut.
2015. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Neked nem a rokonod a legnagyobb problémád, ugye érzed?
2015. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nyavalyog, de nem változtat, annak még nem fáj eléggé.
2015. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es: megpróbáltam már mindent majdnem, a csitítgatás, mint írtam, nem működött, mert még hangosabban kezd ordítani olyankor. Beszélni nem lehet vele olyankor, mert bolond, fizikailag egyszer megrángattam már, de az se használt... Komolyan, márcsak az agyoncsapás maradt hátra...
2015. okt. 26. 05:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!