Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meghalt a nagypapám. Miért...

Haruman kérdése:

Meghalt a nagypapám. Miért nem sírok, mint más? Egy tuskó lennék?

Figyelt kérdés
Imádtam őt, mindig vele játszottam és vele nőttem fel.Én lelketlen vagyok?Utálatosnak érzem magam, hogy ugyanúgy csinálok mindent.Mikor meghallottam sírtam, de azóta nem tudok. 15/l

2016. jan. 8. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Nyugi rajtad is ki fog jönni és jobb ha ki is engeded, hogy jöjjön!

2016. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy tuskó. Vagy nem fogtad még fel teljesen, és/vagy máshogy gyászolsz.
2016. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!


Ne aggódj, nem vagy lelketlen tuskó. Mindenki máshogy dolgozza fel a veszteséget, másként gyászol. Ha eljön az ideje te is megfogod gyászolni a magad módján.

2016. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nagyon nagyon faj,akkor van olyan ,hogy mar sirni sem tudsz

Szerintem nem fogtad meg fel

Reszvetem

2016. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Egyébként velem is ugyan ez volt csak már régebben.

2016. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor velem közölték, hogy meghalt a nagyapám anno, én sírtam, de aztán már nem. Nem egy helyen laktunk. Másnap elutaztunk a mamámhoz, és amikor körbenéztem a házban, és láttam, hogy nincs ott, akkor éreztem magam igazán szörnyen, sírtam nagyon, éreztem a hiányát..a temetésről ne is beszéljek, amikor ott megláttam..akkor voltam 14. Mindenki másképp dolgozza fel, de mondom, amikor felfogod, hogy nincs többé, na az a legfájdalmasabb.
2016. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem azert nem volt fontos a nagyapam mert en sem voltam fontos neki. :)
2016. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Először is fogadd őszinte részvétemet.

Nem vagy utálatos, sem lelketlen.

Én is hasonlóan voltam édesapám és nagynéném halálakor is. Mindenki sírt, én bénultan álltam-ültem, csináltam a dolgom. És egyszer csak valami apróság miatt eltört bennem valami, és rám omlott az egész gyász, veszteség, minden.


Idővel te is tudsz sírni. Mindenkiben másképp játszódik le ez a folyamat.


26N

2016. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Általában csak idegességemben tudok sírni, másképp nem.De ez nem jelenti azt, hogy nem bánkódom, csak máshogy jön ki rajtam.Nem vagyunk egyformák.De emiatt nem vagy rossz.
2016. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy gyászol, erre nincs jó vagy rossz módszer... Lehet, hogy amikor már nem lesz olyan friss a gyász, és letisztulnak a dolgok, jobban teret tudsz adni az érzéseidnek. Kitartást és őszinte részvétem!
2016. jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!