Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az rossz ha jobban szeretem...

Az rossz ha jobban szeretem Apám élettársát, mint az igazi anyukám?

Figyelt kérdés

A vérszerinti anyám egy agreszív,buta,lusta személyiség.

Megjátsza hogy rosszúl van, azért, hogy ne keljen főznie,takarítania,meg SAJÁT kutyájával foglakoznia.

Engem küldenek el a boltba bevásárolni,nem néhány dologért hanem egy egész nnagybevásárlára! Egy nagy Mertos táskát kell végighúrcolnom a fél városon.

Most is a fagyizóba kellet le mennem hogy vegyek neki sok-sok sütit.

Természetesen eljátsza hogy agódik miattam.

De a tegnapi vitte a díjat:

-Nyáron megyünk Isztambúlba téged meg addig lepaszolunk (Nénikém neve)-hez.

Ilyen az én drágalátos édes anyám.

Apám éllet társa meg teljesen normális.El lehet vele beszélgetni,keves,soha nem ugráltat,de a múltkorin lesokkoltam:

-(A nevem) mindent megteszünk,hogy hozzánk költözhess.Aztán ment a vita a bíróság de a bíróság azt mondta,hogy 14 éves koromtól kell vigyelembe venni a véleményem.Továbbá megengedi hogy főzek nálluk.Nevelő apám meg semmit nem enged mert szerinte a főzést a nőknek kell csinálni.Apám barátnőjének egy pici hibája van:nem tud főzni,de lelkes és próbbarátnől

Szerintetek én vagyok a szívtelen állat vagyok aki semmit nem tud értékelni?



2017. márc. 11. 15:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kiskoromba apám testvére gondozott nem anyám
2017. márc. 12. 10:40
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyaralásra engem se mindig vittel.

A többit már így értem.

2017. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz könnyebb az életed otthon, de hidd el, amikor átköltözöl apádhoz és jönnek a szürke hétköznapok, biztosan lesz olyasmi, amit ott is nehezményezni fogsz.
2017. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj erről apukáddal és a párjával.

Ha látja, hogy szenvedsz "otthon", a gyámügynél kérhetnek segítséget, és elhelyezhetnek apukádnál.

Kitartás!

2017. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az normális ha jobban kedveled apád barátnőjét, mint anyukádat, de ezt anyukádnak, és általában senkinek ne mondd el (mert terjednek a hírek), nehogy anyukád még jobban begorombuljon. Csak próbálj hárítani és ne hagyd magad cipekedni, ha ennyi mindent kell vinni menj kétszer vagy csomagtartós bicikli. Próbáljatok találni valami ürügyet miért költözöl apádékhoz, ne mondd meg hogy azért mert jobban kedveled őket. Bár már nem aktuális gondolom, de hátha van valaki hasonló helyzetben.
2019. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

#8 Hülye idióta !

A szarkazmusod nem ért célba.

2021. jún. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!