Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hány évesen találta meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány évesen találta meg az "igazit"? Van aki úgy érzi elszalasztotta pl egy rossz döntés miatt?

Figyelt kérdés

#szerelem #boldogság #élet igazi
2016. márc. 23. 11:15
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
20%

Én nem hiszek az igaziban. A trubadúr szerelemben.

De 20 évesen találkoztam a párommal, akivel egy jól működő kapcsolatom van évek óta.

2016. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Én sem hiszek az igaziban. 19 évesen találkoztunk egyébként, de csak évekkel később hozott minket össze az élet, 23 évesen. Remélhetőleg életre szóló lesz, mi ezen vagyunk, aztán ha máshogy alakul, akkor máshogy alakul.
2016. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mármint én voltam 19..ő 4 évvel idősebb nálam.

#2

2016. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hülyének nézhettek De 15 évesen. 4 éve vagyunk együtt, hamarosan összeköltözünk.
2016. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

31 évesen.

Nem érzem, h elszalasztottam valamit - vagyis valakit -, inkább bánom, h egyes emberekkel szóba álltam.

2016. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen találkoztam egy lánnyal akit nagyon szerettem, de drogok közénk álltak, 29 éves koromig azt hittem, hogy elszalasztottam az igazit, aztán 29 évesen találkoztam egy sokkal sokkal igazibbal.
2016. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4 nem vagy hülye, csak fiatal :)
2016. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21 évesen. Nem.
2016. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan időszak, amikor úgy éreztem, elszalasztottam azt, akivel boldog lehettem volna. Aki tényleg kiegészített... Borzalmas volt, mert x év után barátok lettünk. Nekem akkor volt kapcsolatom, ő pedig már élettársi viszonyban van párjával. Sose léptem volna félre akkori párom mellett se, és igazából magam előtt is tagadtam a dolgokat. Aztán mikor akkori párommal szakítottunk hatalmas erővel rohantak meg az érzelmek a másik srác iránt, amiket addig elnyomtam. Végül lett egy jó nagy veszekedés, és megegyeztünk, hogy többé nem beszélünk.

Pár hónappal később megismerkedtem mostani barátommal, közben ez a srác is felkeresett, hogy hiányoznak a beszélgetéseink. Mostani párom minden téren tökéletes számomra, rendben van a kapcsolatunk, megbecsül, és én is azon vagyok, hogy minél boldogabbá tegyem. Mióta vele vagyok a barátság is rendeződött a másik sráccal.

Szóval nem, igazi nincs, mindenki pótolható. Ha talál valakit az ember, akivel jól kijön, meg kell becsülni, tenni kell a kapcsolatért...etc. De ha valamiért zátonyra fut a dolog, nem szabad azt gondolni, hogy "számomra ő volt AZ IGAZI és ezért most vége az életemnek, mert elvesztettem".

2016. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28. Előtte sajnos hülye voltam.
2016. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!