Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, mert már...

Mit csináljak, mert már nagyon idegesítő?

Figyelt kérdés

Nah szóval van anyámnak egy barátnője és annak egy 7 éves lánya és minden 2 napon jönnek hozzánk és akkor mindig nekem kell vigyázzak rá mert ők beszélgetnek vagy kávéznak és ez nem 1-2 óráig szokott tartani hanem kb 4 órát is ha nem többet (anyám és a barátnője nem dolgoznak). Nem tudok semmit csináni mert ha nem játszok vele akkor már megy anyumhoz, hogy ,,Lili,, nem játszik velem és akkor anyum kiabálva jön be, hogy játszak vele. Már volt olyan is, hogy aludtam mikor jöttek mert nagyon elfáradtam az iskolában és akkor felkeltettek, hogy vigyázzak rá mert ők kávézni akarnak és beszélgetni. És már volt olyan is, hogy jöttek és én el akartam menni barátnőimmel egy kicsit sétálni és beszélgetni és akkor kellett hozzam őt is másképp nem mehettem volna el. Apámnak is mondtam már de ő nem tud csinálni semmit mert kint dolgozik Olaszországban. Már ara is gondoltam, hogy elköltözök a másik házunkba ami felújítás alatt áll de kinézném anyámékból, hogy elvinnék hozzám, hogy vigyázzak rá. Már nem jutott eszembe semmi ezért írtam ide.. Bocsi a helyesírási hibákért és a hoszzú szövegért és remélem érthetően fogalmaztam. :D

14/L


2017. ápr. 1. 13:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem leírni, hogy ha valami megtetszik neki a cuccaim közül akkor simán hazaviszi és amikor ezt elmondtam anyának akkor azt mondta, hogy hadjak rá mert még kicsi
2017. ápr. 1. 13:26
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy:Anya!Mond meg a kedves barátnődnek,hogy ha jön akkor a kölykét ne hozza.Nem te kérted,hogy jöjjenek.
2017. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg anyudnak nem vagy ingyen bébiszitter és kérd az óradíjat.
2017. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már mondtam és akkor azt mondja, hogy nem ráérsz? épp az előbb fejeztük be a veszekedést még mamám is átjött (ikerház) és mamám is olyan véleményen van mint anyám.
2017. ápr. 1. 13:58
 5/16 A kérdező kommentje:
Már órabért is kértem és akkor meg jön ez a szöveg: nem szégyelled el magad?? És nincs nekem pénzem, hogy adjak neked pénzt érte de ha lenne akkor se adnék
2017. ápr. 1. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Taníts neki 1-2 csúnya szót. Legközelebb biztosan nem kell rá vigyáznod. :D
2017. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
:D utolso jo otlet!
2017. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Legyél egy kicsit rafináltabb,ha másképp nem megy.Mondd azt,hogy tanulnod kell.Dolgozat ez az.....Ha másképp nem megy és ezt sem veszik figyelembe,mondd meg a tanárodnak,hogy nem tudtál tanulni,mert vigyázni kellett az anyukád barátnőjének gyerekére.Biztos vagyok,hogy a tanár fog telefonálni neki,különösen,ha ez többször előfordul.Egyébként tanár vagyok.sok szerencsét!
2017. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
A ket no nem dolgozik. Kerdezd meg toluk, hogy miert nem akkor kaveznak, mikor a gyerek iskolaban van. Tobb ido is lenne kavera meg dumara.
2017. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

"nem ráérsz?"


NEM. El akarsz menni a barátaiddal. NEM ÉRSZ RÁ. Fogja fel.

Egy 7 éves el tud lenni a tv előtt, míg ők a teraszon ülnek (csak fél szemmel lássanak rá)


Vagy oszd ki az anyát, hogy intézem babysittert, te nem vagy az, ha nem tud vigyázni a gyerekekre, de vállalt, tapsolja meg magát.


Nem "nagy dolog", de elég nehéz ez 14, évesen, szóval kitartást hozzá!

2017. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!