Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak? Egyszerűen nem...

Mit csináljak? Egyszerűen nem bírom!

Figyelt kérdés
1 hétre eljöttünk a mamámékhoz...mindig kérdezgetnek és ugráltatnak...öreganyám egésznap a gép előtt ül és engem ugráltat a boltba hogy hozzak neki gumicukrot meg amit éppen óhajt...reggel 8-tól éjfélig ott ül ahol én aludni szeretnék,nem tudok tőle aludni és arra kelek fel hogy zenét hallgat...és nem bírom!!A bőgés határán vagyok már...

2015. ápr. 4. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
akkor menj haza és nyugodtan tudsz majd aludni,kitartás
2015. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
21%
Tegyél dugót a füledbe! :D bocs a gyagyi tipphez! :D vagy játsszd a beteget és majd lemegy a boltba helyetted! :D bocs megint a gyagyi tipphez :D
2015. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ócska trükk, de játsz meg, hogy beteg vagy, haza szeretnél menni gyógyulni.
2015. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Menj át egy másik szobába. Amúgy, ha én lennék a helyedben, már rég átvittem volna a gépét valahova máshova.. Szüleid milyen emberek? jó szülők? Kérd meg őket, hogy hazamehess..
2015. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem írod, mennyi idős vagy. De valószínűnek tartom, míg kisebb voltál, a mamád "ugrált" azért, hogy neked odakészítsen mindent. Hisztis kis HP vagy. Bőgjél, verd magad a földhöz, hátha az segít. Ha másban nem, az idegeid lenyugtatásában :))
2015. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
38%
A maffia mindent megold: [link]
2015. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

"""öreganyám egésznap a gép előtt ül """

WTF!!! Mekkora troll vagy ám. :)

2015. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem mehetsz előbb haza alkalmazkodni kell. Alvás helyett menj ki az udvarra, nézz tévét, sms-ezz, böngészd a netet, egyél, tornázz, rajzolj... Ha mamika panaszkodik mondd meg hogy aludnál te, ha nem a helyeden ülne. Ha megengedik akár csavaroghatsz is egész nap. Lehet hogy a nap végén megszidnak de addig is nem dirigálnak.


Egyébként bocs de nagyon életképtelen, elkényeztetett kis libának tűnsz, hogy azért a bőgés határán állsz mert elküldtek a boltba és a "helyeden" ülnek.

2015. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vidd át egy másik helyiségbe a gépet. Akkor majd tudsz aludni nyugodtan.
2015. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Menj haza, vagy másik szobába.
2015. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!