Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha már végképp nem...

Mit tegyek ha már végképp nem bírom elviselni a férjem nővérét?

Figyelt kérdés
A tipikus buta liba-típus.Folyton hisztizik,sipítozik,ha valami nem úgy van ahogy ő akarja egyből jön a nyávogás.A tipikus buta liba-típus.A hangja is oyan irritáló.Mindig is utáltam az ilyen nőket, nem is tűröm meg őket magam körül,de őt ugye muszáj.Ráádásul ő a családban a kiskedvenc. Mivel két fiú után nagy korkülönbséggel, született és lány lett az anyósomék szörnyen elkényeztették.Nem értem mivel tud ő többet nálam vagy bárki másnál? Mitől olyan különleges,hogy körülötte forog a világ,én meg láthatatlan vagyok. A férjem is oda van èrte (csak azt nem értem mit eszik rajta),amikor együtt vqn a család ő is többet foglalkozik vele mint velem :-( És nem veszik észre, hogy miattuk ilyen, mert a szeszélyei szerint ugrálnak.Ha pedig valami legapróbb kínja-baja van ne tudjátok meg, hogy körbenyalják..Főleg most,hogy terhes. Màr másodszor terhes, én meg 4 éve próbálkozom,hogy teherbeessek de nem megy :-( Olyan apróságokat meg már meg sem említek,hogy a 2éves fiát úgy hívják ahogy én világéletemben el akartam hívni a gyerekemet,és ha ez a gyereke is fiú lesz azt a nevet választotta ami a második kedvenc nevem...De az én érzéseimmel nem törődik senki,és még jópofát is kell vágnom ehhez az idegesítő perszónához.Kíváncsi vagyok valaki szembesíteni fogja-e vele egyszer hogy az.

2016. szept. 9. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Ne irigykedj. Nagyon ronda dolog. Azt meg ne várd, hogy a saját vérszerinti családja ellene fordul csak miattad, egy "kívül álló" miatt. Arról meg miért tehet, hogy már a 2. babáját várja? Nagyon irigy vagy.
2016. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Próbálkozzatok mesterséges megtermékenyítéssel. Egyébként a sógornődet pedig próbáld elviselni, mert ezzel nem érsz el semmit.
2016. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, de mégis mi közöd van hozzá, hogy ő hogyan viselkedik, meg milyen nevet ad? Ha nem szeretsz vele lenni, akkor ne másszál rá folyton a férjed családjára, nekik is jobb lesz ahogy elnézem. Irigy vagy, önző és frusztrált.
2016. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De már nem bírom elviselni,torkig vagyok vele! Nem bírom látni sem de hetente többször találkoznom kell vele,és nem mondhatom meg róla q véleményem!
2016. szept. 9. 17:04
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Férjed tudja, hogy ennyire utálod?

Nekem ez nem jött le. Az rendben van, hogy ő szereti, de a te érzéseiddel tisztában van? És azzal is tisztában van, hogy miért van ekkora indulat áthárítási érzelmi reakciód?

2016. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, hogy miért nem bírod elviselni? Talán neked is úgy kellene viselkedni, hogy a család kedveljen. Az meg nevetséges, hogy azért haragszol rá, mert olyan nevet ad a gyerekének, ami neked is tetszik. Ha lenne is gyereked, akkor is lehetne az unokatesóknak azonos nevük. Nem ártana magadba nézned.
2016. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos , tényleg úgy jön le, h irigyeled mert figyelmet es szeretetet kap.

Anyósodéknak az édes gyereke, te beházasodtál közéjük, a házasság meg manapság bomlékony.

Sajnálom , hogy te a szüleid házában nem élted át ezt a fajta rajongást irányodban

2016. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
Jobb lennel mint egy boxzsak. Nalad szanalmasabb emerrel nem talalkoztam. O tehet arrol hogy te nem tudsz gyereket csinalni? Szanalmas vagy. Mondd a szemebe ha nem tetszik valami.
2016. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%

Én meg a mai eszemmel sose irigyelnék terhes nöt. Nem vágyok terhességre, mar volt egy es tudom mennyi kinlódás van egy gyerekkel, hát még kettövel.

Azokkal a gyerekekkel ö fog kinlodni, te szabad vagy mint a madár

2016. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%
Tölem szülhetnének zsinórban , kivánnák nekik sok szerencsét! De megértem h te nem tudod miröl van szó azt hiszed olyan mint a knorr reklamban a család es a gyerekek , futunk a mezön kiengedett hajjal 100% boldogság , gondtalanság es a férjjel 3 órás orgazmus , megbecsules, hüség stb
2016. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!