Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nevelő apám húga, akkor is...

A nevelő apám húga, akkor is a nagynéném, ha ugyanannyi idősek vagyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nevelő apám 41 éves és van egy húga, aki ugyanannyi idős, mint én. Akkor Ő most a nagynéném? :/

14/L



2017. ápr. 2. 13:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem... Köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 2. 14:20
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ha felveszem a nevelő apám nevét, akkor lehet jogilag az apám?
2017. ápr. 2. 14:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem semmi sztori...

Barátnőm fiatalabb az unokaöccsénél, anyukájának 22 éves lánya volt (akinek volt egy babája), mikor terhes lett a barátnőmmel..

2017. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy jogilag az apád? Most is ő "az apád", mivel ő nevel, ő (és édesanyád) a gondviselőd. Ezen a neved nem változtat.
2017. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatjuk, hogy igen, de nem vér szerinti nagynéni. Az akkor lenne, ha a nevelőapád biológiailag is az apád lenne.

Mondjuk ebben én nem találok semmi különöset, lehet két testvér között nagyobb korkülönbség. A nagyobbik bátyám pl. idősebb pár évvel, mint az édesanyánk legkisebb testvére. Volt, hogy viccelődtek is kicsit, hogy minek nevezze, a nagybátyjának vagy a nagyöccsének?

2017. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!