Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelő apám sejti hogy...

A nevelő apám sejti hogy ferde vagyok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nevelő apám sejti hogy lányként a lányokhoz vonzódom. Rákérdezett a múltkor és azt mondtam nem tudom. Ezzel mindent elrontottam?
2015. dec. 15. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért, mi van, ha a lányokhoz vonzódsz? Kit érdekel? A te dolgod, soha a világon senkinek nem lesz köze hozzá...
2015. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem, de szerintem nagyon ráállt ara hogy megcsinál téged az egyik leszbika barátnőddel együtt.
2015. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ferde? Azt hittem hátgerincferdülésed van.


És mi van akkor, ha sejti, előbb-utóbb úgyis kiderül, legalább már tudják a szüleid.

2015. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Igen !

Merd nyugodtan vallalni,mert kulonbemn az egesz eleted egy hazugsag,es stressz lesz !

2015. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha érdeklődik, én megmondanám az igazat.


Egyébként nem értem, mi ez a nagy hűhó a "ferdeségeket" tekintve. Fiút szeret, lányt szeret, kit érdekel? Egyébként is magánügy, nincs beleszólása senkinek.

2015. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

"Ferde". Micsoda hülye egy szó ez? :)


Nem rontottál el semmit.

Ezek szerint nem követte el azt a hibát, hogy patáliát csap. Jobban jársz, ha őszinte vagy. Rengeteg frusztrációtól fogod magad megkímélni.

2015. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
De hogy jött rá? Milyen jelekből?
2015. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Straight - angolul a heteroszexuálisokatje löli, jelentése: egyenes. Innen van a ferde :)


Ez attól függ, milyen kapcsolatod van vele. Nekem a vérszerinti családommal nagyon nem egyszerű, bigottak és üldözési mániások, mindig én vagyok a bűnbak etc. Kisebb dolgokat se merek elmondani nekik, nem hogy azt, hogy leszbikus vagyok.

Ilyen esetben ne. Amúgy sincs közük a MAGÁNéletedhez.


Ha pedig teljesen normális, jól kijössz velük, nálatok ez nem tabutéma, akkor nem hinném, hogy baj lenne, ha igazat mondanál. :)

2015. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

8-as, tuti, hogy innen jött a ferde? Mert angolul nem mondják melegre, hogy ferde, magyarul meg nem mondjuk heterora, hogy egyenes.


Hacsak nem a "bent", de az annyira brit, hogy sok amerikai sem ismeri, pedig azonos a nyelv.

2015. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 vagyok: Igen, tuti, hogy innen jött a ferde, honnan máshonnan? Ez amolyan szlenges, gúnynév. Én is szoktam használni, ha kicsit álcázva szeretnék beszélni. Nyilván nagy tömegben csak nem kezdek el az egyik haverommal a leszbikusokról beszélni, vagy egyik meleg osztálytársammal a suliban, akkor se szeretném nyíltan kimondani.
2015. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!