Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan közületek aki szóba...

Van olyan közületek aki szóba sem áll az anyósával vagy a sógornőjével? Ha igen mi által fajultak el a dolgok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 13:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
én egyikkel se állok szóba csak ha nagyon muszály.nem utálom őket csak valahogy jobban érzem magam ha nincsenek a társaságomba.
2017. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%
jah bocsi nem válaszoltam a harmadik kérdésedre.igazából a folytonos okoskodásuk és ő akarják/ták megmondani hogy hogy neveljem a lányomat.ebből voltak konfliktusok.
2017. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Én eggyikkel sem beszélek pedig kb 3 utcányira laknak, köszönni se köszönünk ha látjuk egymást.

Az oka igen egyszerű tiszta szívükből gyűlölnek engem is és az unokájukat is.

2017. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Én anyósommal nem beszélek. Kb sosem. Vagy ha a ferjem felmegy es visziba gyerekeket én meg vegzek es megyek értük akkor egy hello!

Az ok nagyon egyszerű tojik ránk már azóta mióta együtt vagyunk. Sosem hivott minket fel mindannak ellenére hogy mi hivtuk telefonon is meg vendégségbe de állandóan valami sokkal fontosabb dolga volt.

Utána jól össze vesztem vele igy már nyilván én vagyok a fő ok amiért nem jön.

Igazából eleinte zavart ez a dolog hogy sosem keresne fel minket vagy az unokáit de már letojom őt.

A sógornőm meg kétszinű szinhái nő aki a férjem volt felesegével kávézik majd előadja magát hogy jönnek ki hozzánk a kislánnyal meg főzzünk együtt stb... vele beszélek ha bemegyek a munkahelyre mert nem vagyok akkora tuskó de egyébként nem szoktuk csak úgy felhivni egymást hogy amúgy jól vagy?

Már arra sem vágyom.

Itt van a saját családom meg itt van az én csaladom bőven elég dili!

Elég ez is szerintem az embernek.

De miért kérded?

2017. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Én anyóssal kifejezetten jó viszonyban vagyok, sógornőmmel nem beszélek (férjem sem).

Hosszú folyamat volt. A kaput az tette be, hogy ugye a gyerek szülinapját illetően próbálunk mindenkivel egyeztetni, hogy kinek mikor jó, erre sógornőm közli: "mindegy mikor tartjátok, úgysem megyünk". A férjét senki nem kedveli a családban, az esküvőt is megtartották kettecskén, utólag szólva...

SZóval anyós sincs jóba vele, csak az unokái miatt nem küldi el a búsba. AZt mondja nem baj, én pótolom a lányát úgyis.

2017. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Anyósom már nincs, sógornővel még a férjem sem beszél. Voltak konfliktusaik már előttem, aztán amikor véletlenül találkoztam vele rájöttem miért. Pont úgy viselkedik mint a cgányok.
2017. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Én aposommal és anyosommal ha nem kell nem kommunikálok,nem kedveljük egymást tulzottan,de probálok normálisan,teljesen semlegesen viselkedni,ha találkozunk.

Szoval megtartom a két lépés távolságot és annyit beszélek amennyi illemböl elvárt.

2017. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem beszélünk vagy 7 éve. A férjemet eldobta gyerekkorában. Természetesen ahogy keresőképes lett rögtön megjöttek az anyai ösztönök. Férjem megbocsátott stb. Anyuka jól lehúzta. Szerencsére rájött milyen az anyja. Azóta nem tárgyal az anyjával. Nekem nem volt igazából gondom vele. Mert velem normális volt. Ugye akkor még nem éltünk együtt nem volt a férjem. De kiakasztott hogy láttam hogy nyúzza le a fia bőrét anyagilag, hogy kihasználja,plusz ugye sérült volt a férjem lelkileg amiért eldobta. Mióta a férjem nem tárgyal vele énsem. Csak azért ne tartsa velünk a kapcsolatot mert pénzt akar. Most már közös minden, innem egy fillér nem jut neki.
2017. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
70%
Csak amennyit muszáj! Az anyósom és a sógornőm energiavámpírok. Két perc beszélgetés és eret vágsz. Minden megoldásra van száz problémájuk. Mindenkit utálnak, és ez nem vicc!
2017. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Sógornőm másodszorra csinálja ugyanazt, mint 12 éve. Káros szenvedélyektől mentes, hű férjeit megcsalja, majd a kettő, most már négy gyerekkel elköltözik új partneréhez. Anyós meg neki ad igazat, s nem számít, hogy mind a 4 gyerek azt kéri, hogy maradjanak együtt. Inkább anyós szétbarmolja a sógornőmmel 5 ember életét (4 gyerek és a férje). Anyósomnál önzőbb embert nem ismerek. Kertes házunkban együtt lakunk, s nem engedte meg az egyik gyerekemnek (neki unokája), hogy a német cserediák program ideje alatt, a kertben bográcsozhassanak, vagy sütögethessenek diáktársaikkal. Mindenkit utál (összes szomszédot), holott mi mindegyikkel jól kijövünk. Mai napig magáz. A CSOK-ot felvehetnénk, mert lapostetős a ház, de nem járul hozzá, mint tulajdonos. Hiába élhetnénk jobban, s nem nyomorogva, nem érdekli, mert egy építkezés zajjal jár. Hiába kérjük, hajthatatlanul ellenáll, holott ezzel feleségem/lánya, gyerekeink/unokái életét kesetíti meg. Csak a szeretett feleségemre való tekintettel állok velük szóba, s vagyok velük kedves.
2017. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!