Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha te régóta munkanélküli lennél?

Ha te régóta munkanélküli lennél?

Figyelt kérdés

Egy rokonod felajánlaná, hogy menj dolgozni abba a városba ahol ő lakik, biztosít lakhatást, belemennél, hogy tudod soha nem fogsz annyit keresni, hogy saját életed legyen, saját lakásod, de még egy albérletre sem futná?

Magyarán itthon eltartanak, ott meg megint egy kitartott lennél.


2017. ápr. 19. 01:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél azért több infó kell, hogy megfontolóra jusson bárki is. Mennyi lenne a fizetés, mit kéne csinálni?
2017. ápr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Fogalmazok úgy, hogy állami alkalmazott, nettó 110-120.000-as fizetés.
2017. ápr. 19. 01:23
 3/31 anonim válasza:
97%

Szoval jelenleg munkanelkulikent keresel nulla forintot es eltartanak otthon.

Ha elkoltozol akkor havi 120 es eltartanak ott.


Eleg egyertelmu a koltozes. Foleg, hogy ha beleszallsz havi X forinttal a rezsibe, akkor nem lesz kihasznalas a dologbol. A csalad pedig azert is van, hogy segitse a tagjait.

2017. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te mióta érzed rossznak? :D Örülj, hogy nem 60-70 ezerért akarnak közalkalmazottnak bedugni, majd éveken át hitegetni. Gyűjtesz pénzt, aztán szépen lassan felépíted a dolgokat, közben keresel, hátha találsz valami jobbat. Mi a végzettséged?
2017. ápr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Engem azért piszkál a dolog, mert belegyalogolok valakiknek az életébe, egyértelmű, hogy a keresetedből adsz is, de ebből kiút, önálló, saját élet, anélkül, hogy ne legyél függő helyzetbe mástól, soha az életbe nem lesz. Ráadásul a fővárosról van szó.
2017. ápr. 19. 01:31
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

120ezerből azért más is van albérletben! Életképtelen vagy,hogy így leírod magadat előre?

Igen,menj,pótolj a rezsibe,álld a kajád és minimum havi 20 ezret tegyél félre! Ha minden hónapban elköltesz minden fillért,nem is lesz önálló életed soha! Valahol el kell kezdened!

2017. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a költekezős típus, minden garast (ha van) a fogamhoz verek.
2017. ápr. 19. 01:41
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én elvállalnám a helyedben.
2017. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
36%

Hát szörnyű,még olvasni is,hogy mennyi ilyen ember él így.

Semmi jövőkép,még az albérlet is luxus.


Ha fiatal vagy keress egy támogatót,mert anélkül semmit nem fogsz elérni!

Nekem is lett volna lehetőségem közmunkára havi 50 ezer Ft-ért pszichés betegként elmenni,mármint egy rokonom szerint micsoda lehetőség.


Ja,csak ezzel előre jutni nem lehet semmit.

De én szociális fóbiásként bent sem tudok maradni.

2017. ápr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

És mit jelent ez?

Mármint nem kérne lakbért?Csak a rezsibe kellene adnod?


Szerintem amúgy jó lehetőség.

Ha szobát bérelsz akkor meg egy idegennel kell együtt lakni,az rosszabb.

120 ezer az annyira nem rossz,jó Pesten lehet nem olyan sok,de ebből lehet félretenni,ha nem kell lakbért fizetni.


Szerintem ne gondold túl az életet.Saját lakás nem opció itthon.Ahhoz hitelt kell felvenni.


De nem tudunk semmit erről a rokonról,mennyi ideig lakhatnál ott,mert ha mondjuk 5 évig,akkor legalább tudnál félretenni egy kisebb összeget,de ha csak pár hónapról van szó,akkor valóban nem sokat tudnál ebből megtakarítani.

2017. ápr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!