Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért félek ennyire?

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés
A kérdést leírom majd.

2017. máj. 5. 21:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek hogy nem írtam le a kérdést (bővebben) de nem engedte kíírni.


Ez lenne a kérdés:

meghívott minket hozzájuk nekem hisztirohamom lett itthon hogy nem akarok menni ( félek megismerni őket) nem mentem, anyuék azt mondták nekik hogy azért nem mentem mert szégyenlős vagyok, ez olyan gáz, mit gondolhatnak most rólam? a következő programnál muszály lesz mennem! Nem merek elfogom sírni magam ott, érzékeny vagyok, és hamar megsértődöm. Mit tegyek? Miért félek ismerkedni?

2017. máj. 5. 21:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki, és hová hívtak meg?
2017. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bővebben leírom mert elolvastam és én se értem, bocsánat nagyon ideges vagyok emiatt.


A nővérem barátjának a családja meghívtak minket hogy ünnepeljük meg a Ballagásukat én sajnos nem tudtam menni a ballagásra mert suliba kelett mennem és délután mentünk volna át a családjukhoz de nekem hisztirohamom lett és apu azt mondta ha nem akarok menni akkor ne menjek nem mentem, anyuék azt mondták nekik hogy azért nem mentem mert szégyenlős vagyok, most mit gondolhatnak rólam? anyuék azt mondták hogy hiányoltak engem, de még sohasem találkoztunk én félek őket megismerni! Félek ismerkedni félek a felnöttektől hogy mit gondolhatnak majd rólam, én nem vagyok beszédes én csendes félénk visszahúzódó lány vagyok aki érzékeny és hamar megsértődik, nem tudom mit tegyek ha lesz 2-3 hét múlva egy esemény arra Muszáj mennem! Félek... Mit tegyek? Ti mit tennétek? 14/L

2017. máj. 5. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Örülj, hogy kegyesen hazudtak az érdekedben. Biztos szebb dolgokat gondolnak, mintha tudnák az igazat. Moderáld magad és ne hisztizz minden hülyeségen.
2017. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem foglalkozz velük :) Ők a nővéred pasijának a családja ergó semmi közöd hozzájuk.... Én konkrétan lesz**m h mit gondol rólam a nővérem férjének a családja....sajnos vagy nem sajnos ismerem őket (ez is kényszer ismeret) de nem jelenti azt, hogy érdekel is a véleményük. Szóval ne ezen görcsölj, majd inkább azon, hogy ha neked lesz pasid annak a szüleivel mit kezdj :)
2017. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen idétlen és érthetetlen a viselkedésed. Talán pszichológushoz kellene fordulnod. Meghivtak szeretettel, kedvesen, te meg hisztizel, de ugyan miért is???
2017. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát ha legközelebb majd menned kell próbálj meg magabiztos és mosolygós lenni akkor nem lesz gond.És ne gondolkodj annyit hogy más mit gondol rólad mert az nagyonegnehezítheti a dolgodat.Egyébként ha a szüleid és a tesód ott lesz akkpr se lesz gond.Gondolom majd kérdezősködnek hogy hány éves vagy hol tanulsz,mi szeretnél lenni és akkor nem lesz más dolgod csak udvariasan válaszolni.
2017. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"hisztirohamom lett" - ezt úgy írod, mintha valami betegség velejárója lenne, amit már megszoktak a szüleid :D ne haragudj, de tudod, hogy ez butaság. Nem egyedül leszel idegenek között, ők sem harapnak...
2017. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Van egy másik bajom is :

Nyolcadikos vagyok.

Amikor becsöngetnek és fel kell menni az osztályba én csak leülök a helyemre és telefonozok de nem játszok semmin csak a képeimet nézegetem meg törölgetem ami nem kell és ezt mind azért csinálom mert nem tudok mit csinálni, szoktam tanulni meg ilyesmi házit írni de ha megcsináltam utána nem tudok mit csinálni csak ülni. Az osztálytársaim is a többiek közé mennek de én egyedül ülök a helyemen meg pár fiú így szétszórtan egyedül én nem merek odamenni a többiekhez, azt érzem hogy nem akarnak velem lenni, nem akarnak hozzám szólni se barátkozni.Van egy lány aki mellettem ül ő mondja állandóan hogy őt kiközösíti az osztály aztán nagyba mindenki őt kérdezgeti meg beszélgetnek vele, valaki még nyalizik is neki és még ő mondja hogy kiközösítik! Ezt inkább én mondhatnám mert olyan érzésem van mintha utálnának, meg a fiúk közül páran meg a lányok közül a menők mondják rám hogy Tímeja. nem zavar de azért rosszul esik de nem veszem magamra

2017. máj. 7. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez változhat:) mármint már csak egy hónapot kell kibírnod, és utána úgyis középsuliba mész. Gimibe többnyire értelmes diákok mennek, ott biztos találsz majd valakit, akivel tudsz beszélgetni szünetekben :)
2017. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!