Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Bejövök a másod unokabátyámnak...

Bejövök a másod unokabátyámnak. Hogyan jelezzem felé, hogy ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés
A kérdés nem trollkodás! Gyerek voltam, mikor utoljára találkoztunk a másod unokabátyámmal, külföldön élt, most költözött haza, így többet találkozunk családi eseményeken. Már először is észrevettem, hogy folyton nézeget-méreget, de mostanában nagyon keresi az alkalmat, hogy kettesben legyünk és sokkal többet ér hozzám, mint ami természetes lenne... Nagyon bosszant, mert hiába távoli rokon, ez nem természetes és szerintem undorító. Hogyan jelezzem az irányába, hogy ez nem nagyon nem oké? Én 24 vagyok, ő 35.
2017. máj. 11. 09:10
 1/10 anonim válasza:
60%
Játssz nyílt lapokkal. Kérdezd meg tőle, hogy bejössz-e neki és ha elszörnyülködik vagy el kezd nevetni akkor valószínűleg csak félreérthető jeleket küldött. Másképp nem derül ki.
2017. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ilyen tipusu emberek es valovan kellemwtle egy szituacio ez. Szerintem a korrektseg mindenek felett. Nekem ugyan nem rokonom, de az uzletbe az egyik aruhozo sofor mindig bokol, tobbet er hozzam, mint amit kellene. De korrekten 5-6het utan elealltam s mondtam, hogy en ertekelem, hogy tetszek masnak is a ferjemen kivul. De ez picit sok. Azota megjobb akapcsolatom vele. Mar nem rettegek ha jon, hanem varom, mert egy jot beszelhetek vele :)
2017. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy egyértelműen elmondod neki: kérlek, ne keresd a társaságomat, én nem akarok tőled semmit.
2017. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
35%
Pont tegnap olvastam egy cikket h egy lány összejött az apjával és vele vesztette el a szüzességét..picit beteg emberek vannak manapság…szerintem keruld a táersaságát
2017. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

há' gyere Bodri kutyááám - ezt küldd el néki:

https://www.youtube.com/watch?v=VTc1Y-0BhXY

2017. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es! Azert ez mas mint a sajat gyerekevel!
2017. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a másod unokatestvérrel összejönni Mo-n legális.. de

Ha csak nem tetszik neked, vagy nem jön be akár amiatt mond meg neki.

2017. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a legegyszerűbb az lenne, hogy vagy megmondod neki, hogy pl: Szia, nem tudom, hogy te szeretnél e tőlem valamit, vagy sem, de engem te nem érdekelsz/nem akarok tőled semmit. A másik opció az az, hogy mindig vagy valakivel (anyukád,apukád, tesód...), hogy idegesítsd, és még véletlenül se legyetek ketten. Ha pedig félrehív, megmondod, hogy bocs, sietek. De azzal is hergelheted, hogy te már jársz valakivel.

Remélem tudtam segíteni. :)

2017. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, a kerdezo celja nem idegesiteni vagy hergelni a masod unokabattyjat, hanem valahogy tudatara adni, hogy romantikus szempontbol nem vasarlo.
2017. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pptomi ***** válasza:
Mindig az egyenes út a legrövidebb. Én megkérdezném, hogy mire fel a bizalmaskodás, mert nem jön be a dolog.
2017. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!