Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy hete összevesztem az apámmal egy családi összejövetel keretében. A szüleim 10 éve elváltak és apám ócsárolni kezdte a nem jelenlévő anyámat a haverjai előtt. én elküldtem a p**csába, ami évek ót nyomta a lelkemet, hogy nem foglalkozik velem és a testvéremmel és hogy akkor akaszt le ha szükség van ránk és egyébként semmilxyen kapcsoaltunk nincs vele egyébként pedig egy agresszív alkoholista állat, aki azon kívül hogy pénze van, azon kívül egy nulla ember.


Csodálom, hogy nem vert meg...(korábban már ütött meg engem is és a nagymamámat, az édesanyját is) bár nem ez volt a célom, hogy hergeljem, de le akartam járatni a cimbijei előtt. A haverjai lesütött szemmel hallgatták az eseményeket.


Apa szerint és egy kis senki vagyok, hiszen 23 évesen még mindig tanulok és a nagyival élek (ő 36 éves koráig a nagyival élt együtt anyámmal és velünk, csak az új nője miatt költözött a nagyi másik házába) és hogy ne tegyek neki szemrehányáés mert amúgy nem is kérdezem meg tőle, hogy hiogy van.


Kb. ennyi tellett tőle. Én 18 éves koromig minden egyes alkalommal felköszöntöttem őt, ő engem csak akkor ha eszébe jutottam, persze karácsonykor ad 40ezret hogy költsem el, de azt már évek óta mamának adom. Nekem nem kell a pénze. Mamát nem akarom megbántani, ő viszont úgy van vele,hogy akrmiylen is ő, akkor is a fia....


Ő elvárja hogy mindenki körbeugrálja, miközben ő nem ad semmit... Semmiféle figyelmet, kérdést, jó szót, bíztatást, soha... ő a 2. tinédzser korát éli. Neki csak a haverok fontosak meg a sör-...kb ennyi.


Tudjétok az a legrosszabb az egészben, hogy a veszekedés miatt én érzem magam szrul, miközben tudom, hogy nekem van igazam. Ennyire tud manipulálni...ennyire tud fájni....


A következő lépés az elköltöztözés lesz, ez már biztos. Tudom, hogy már nincs itt keresnivalóm... de azt az időt még valahogy ki kell bírni...


Nektek mi a véleményetek?

23/L


2017. máj. 14. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te most kiírtad magadból minden bánatodat :) Hihetetlenül bunkó az apukád,de én azt tudom tanácsolni,hogy mindent amit most ide írtál,mondj el egy pszhichológusnak.Jobban fogod érezni magad,ha meghallgat valaki.
2017. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az első gondolatom, hogy 1 kaptafára készültetek. Barmennyire is utálok valakit sose fordulna meg a fejemben, hogy valakit lejárassak, mert akkor lesüllyednék az ő szintjére, mint ahogy most Te tetted.... egyszerűen fogom, és nem tartom vele a kapcsolatot....

De ha Neked igy jó, ám legyen... nekem ez a véleményem....

2017. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán azéert mertem előttük jobban kinyitni a számat, mert tudtam, hogy közönség előtt nem verne meg....
2017. máj. 14. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom jól esett kiírni magadból. :)

Egyébként én azt tudom javasolni, hogy ne foglalkozzatok vele. Ha ő így viszonyul hozzátok, hát akkor ez van sajnos, sok mindent nem tudsz kezdeni vele.

Más: Írtad, hogy le akartad járatni. Szerintem messzire mentél vele és butaság is volt. Elég lett volna ráripakodni az öregre,hogy fwjezze be az ócsárolást, de a kötözködésbe nem kellett volna beleállni. Semmit nem értél el vele. Jobb nem lett hozzátok.

Ne alacsonyodj le, szólj rá, ennyi. A többit beszéld meg pl. egy pszichológussal- ő akár tud segítséget is adni.

2017. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most őszintén írok ha tetszik ha nem.


Apukád azt egy "kakukk", apukád szereti a saját véleményét hangoztatni mint ahogy te is.Apa-Fia,akkor is félig olyan vagy mint ő.

Majrézni lehet nem kellett volna,de legalább kiadtad magadból amit éreztél és így előrébb vagy hogy kiadtad szíved-lelked baját.

Anno elég fura voltál ha nem köszöntött fel akkor te miért?


Miért szégyen 23 évesen tanulni?

Én megmondtam volna neki hogy

-Legalább gyógyszerész vagy XY lessz belőlem és nem egy lecsúszott hazudós alkoholista.Normális életem lessz.És ha gyermekem lessz azt fogom neki mondani hogy a nagyapja sajnos nem él mert felelőtlenül élt.(Lehet durva de ezt megmondtam volna neki)


Ja és hogy a nagymamáddal laksz azzal semmi gond nincs.Azt mondom tanulás után bulizz 1-2-őt és irány dolgozni.

És addig gyűjtöttem volna a pénzt amig egy kis kuckót nem tudtam volna venni.

Költözéssel meg csak a saját életed fogod nehezíteni.

2017. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!