Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szülinapra egy homokozó lapát...

Szülinapra egy homokozó lapát és gereblye?

Figyelt kérdés

Fiamnak decemberben volt a születésnapja. A keresztanyjáék nem tudtak akkor eljönni. Tegnap sikerült bepótolni az elmaradt szülinapot a keresztfiával. Viszont ajándékként kapott egy homokozó lapátot és egy gerebélyt.

Ezt nem is homokozó szettben, hanem így ezt a kettő dolgot.

Én kicsit megalázva éreztem... Azért ez a két dolog nem volt 200 ftnál több tuti.

Jó,persze nem kell több ezer forintos ajándékot hoznia, egyértelmű.

Ti nem éreznétek ez furcsának?


2017. máj. 17. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire ismered a körülményeiket?

Lehet, hogy olyan helyzetbe kerültek, hogy maga az utazás költsége is terhet jelent nekik, plusz ajándék.

Nálunk mindig mi voltunk a nagyvonalú ajándékozók és január óta olyan helyzetbe kerültünk, hogy csak azt a számlát adjuk fel nagy keservesen, amire a második felszólító jön.

Nekem is problémát jelentene most valakihez eljutni és ajándékozgatni.

2017. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó válaszolóval egyetértek. Lehet, hogy ennyi fért a keretbe. A gyermeked nem tudja az árát, nem is érdekli, nagyon jókat fog játszani vele, és csak ez számít. A fél év más kérdés, de ennek is meg lehet az oka.


Szerintem ezen ne húzd fel magad, nem ér annyit. Felköszöntöttek, a gyerek örül, más ne számítson.

2017. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen nem akadnék ki. Azon, hogy 6 hónap múlva estek be, igen. De azon, hogy egy lapát és egy gereblye? 3 éves, annak pont elég / jó ez is, ennyi idős korban még nem a pénzt nézi, hanem azt, hogy mivel lehet jól ellenni, ez a két dolog meg pont olyan. Inkább élvezzétek ki, hogy most még nincs abban a korban, ahol a haverok cikizik az iPhone-ért és nem anyagias, mert az ilyen korú gyerek még egy papírzacskóval is tök jól elvan. Ha olyasmit vittek volna ilyen értékben, amit a 3 éves nem tudna használni, az kínos lenne.
2017. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Nővérem is ilyen szarrágó volt.Egyszer nem álltunk úgy anyagilag, hogy a szokásos babatabletet vegyünk amit kértek, persze kapott unkoaöcsém mást helyette, aminek örült is volna, ha nem a szekrény tetejére hajítják fel mondván mekkora olcsó szart vettünk.

Visszahallottam, hogy lecsóróztak minket , ami igaz is volt mert rákérdeztem.Azóta semmit nem kapnak.


Most kilábaltunk már a gondból , jól élünk most meg jönne, hogy miért nem viszünk megint drága cuccokat a gyereknek.Ezeknek olyan vastag bőr van a képén, hogy nem igaz!!

De azt lesheti, hogy még egyszer kap valamit.

2017. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem semmi furcsa nincs ebben. Több értelme van egy kisgyereknek párszáz forintos ajándékot venni, amivel elvan egy darabig, játszik, aztán megunja. Mint hogy vegyenek neki több tízezres valamit, ami ugyanúgy a sarokban köt ki porfogónak két hét után! Ilyen kicsi gyerek fel sem tudja fogni a dolgok monetáris értékét, kifejezetten hülyeség neki drága dolgot venni. Úgyis csak ráun, elveszíti, tönkreteszi...

Én azt tartom furcsának, hogy nektek az a fontos, hány forintos ajándékot hoztak a keresztszülők!

2017. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most biztos több pénzetek lesz, mert lepontoztatok mi? :D


Ugyanazt írtam mint ti, hogy jó a kislapát is, de csak azt látjátok, hogy most jól élek és a gyerek mégse kap már semmit tőlem :D

2017. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem poén. :D
2017. máj. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!