Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogos, hogy azt érzem, engem...

Jogos, hogy azt érzem, engem kevésbé szeret?

Figyelt kérdés

A nagymamámról lenne szó.Azt érzem,engem nem szeret úgy,mint a többieket.Amikor kicsike voltam,akkor is én voltam a mostoha pl. Velem nem foglalkozott/nem ert ram,mert mindig a tobbiekkel foglalkozott,szoval mindig oket valasztotta,ha lehetett.Olyan szinten,hogyha esetleg a keresztanyam(lanya) megbantott,hogy ne egyek csokit mert ugy is dietazom akkor is az volt,higy en vagyok a hulye taho hisztis kislany.

Probaltam neki megmondani,hogy ezt erzem,akkor pedig szanalombol foglalkozott velem,de csak kis idore.Az unokatesoim es a testverem mind szentek,en lettem a kakukktojas.Anyukam a mama nem birja mert szegenyebb csaladbol szarmazik,es mivel a viselkedesem/kinezetem mind anyukam ezert folyamatosan hozza hasonlit,hogy "olyan vagy mint anyad!"(egyebkent anyukam egy tunemeny,mindenki imadja) Lehet,hogy emitt utal engem?Erdemes lenne meg probalkoznom a mamamnal?Mit gondoltok?18/L


2017. máj. 31. 16:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Anyukámat*
2017. máj. 31. 16:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbálkozz, felesleges, a szeretetet nem lehet kierőszakolni. Az ilyen primitív emberekre jellemző az, hogy azért nem szeret téged, mert az anyukádat sem szeretik. Nem fogják fel, mert nincs mivel, hogy 2 külön személyről van szó.
2017. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne foglalkozz a dologgal, mert saját lelkedet teszed tönkre. A szeretetnek nincs mércéje, amit kívülről látni lehet, az csak külsőség, aminek nem kell felülni. Mivel nincs mércéje, ezért nem lehet meghatározni, hogy mennyire. Más oldalról nézve meg miért nem lehet elfogadni azt, hogy az emberek különböző mértékben, különböző módon szeretik egymást ? Nagyon gyerekes a hozzáállásod, holott csaknem felnőtt vagy, érzelmi tekintetben a óvodások szintjén maradtál.
2017. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék. Nincs értelme.
2017. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2017. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, kedves harmadik válaszoló, mert itt nem egy olyan emberről van szó, akit csak úgy lecserél az ember, vagy keres helyette egy másikat. Ilyen szülők és nagyszülők esetén nincs, az ő szeretetük nem pótolható, vagy legalábbis nagyon nehezen. Ha nem látod, miért találja ezt fájdalmasnak és igazságtalannak a kérdező, akkor te maradtál érzelmileg óvodás szinten.
2017. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2017. jún. 4. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!