Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kórházi látogatás is normális?...

Kórházi látogatás is normális? (kisbabás anyuka)

Figyelt kérdés

Nagyon kedves rokonomnak kisbabája született. Meg szeretném látogatni, viszont olyan rokonaimmal él együtt, akiket nem akarok látni, így úgy tervezem, még a kórházban bemegyek hozzá, átadom, amit szánok a babának, beszélünk egy kicsit, és ennyi.

Nyilván a babát csak üvegen keresztül láthatom, de ez így oké. Ettől még ez a látogatás normális szerintetek? Sokat tépelődtem, hogy inkább otthon kellene, de azt nagyon nem akarom. Oda semmiképp nem mennék, szóval ez a lehetőség marad. Ez egy normális lehetőség szerintetek?



2017. jún. 10. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

A kórházi látogatás egy genyaság,tapasztalatból mondom. Szerencsétlen frissen szült (vagy császározott) anyukát járkáltatni, kiültetni valami rossz kemény székre,ha egy szobában van a babával azt elvitetni onnan,ahol felügyelik... Én nagyon pipa voltam,hogy jöttek-mentek a látgatók.

Gondolom a párja dolgozik,szerintem nyugodtan válassz ki egy napot,amikor napközben el mész hozzá, tudtok beszélni,esetleg segédkezni a baba körül. Én lenyelném a békát és ezt tenném.

2017. jún. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Bocs,azt hittem a párjával vagy hadilábon. Akkor a rokonságot elkerülve. Csak nincsenek folyton a nyakán.
2017. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Hívd fel és kérdezd meg, hogy bemehetsz-e hozzá, ennyi.
2017. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Kórházban én nem látogatnék, bár nincs gyerekem, de annyi irányból hallom (és látom), hogy fárasztó meg bosszantó a sáskajárás a kórházban, hogy inkább nem.


Szerintem a rokonokat úgy tudod elkerülni, ha akkor mész, amikor nincsenek otthon. Rá tudsz kérdezni valószínűleg, gondolom nyílt titok, hogy rossz a kapcsolatotok.

2017. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

érdekes, engem csöppet sem zavartak a látogatók. de mindegy, csak kíváncsi voltam, ettől függetlenül ott fogom meglátogatni.

Sajnos az nem megoldható, hogy egyedül legyen otthon. És nem is zavarnék el senkit otthonról csak azért, mert én megyek. Én akarom látni, nekem kell emgoldanom, és nem úgy, hogy lesem, mikor tudom egyedül elkapni.

2017. jún. 10. 08:11
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Minden szules mas. Mindenki mashogy eli meg. Nalam mar szules utan 4 oraval voltak korhazban vendegek, de csak mert jol voltam! Baratnomek kozul valamelyikuk kifejezetten kerte hogy majd csak otthon legyenek latogatok ha mar keszen all. Ez is normalis.


Szoval felhivod a kismamat es megkerdezed NEKI mikor jo, itt most ot latogatod tehat nem te dontesz, idiota rokonok ide vagy oda. Ugyanis olyan baratnom is van aki nem akarta hogy korhazbol hazamenven allandoan legyen ott valaki ezert egyszerre hivta direkt a rokonokat hogy egyszerre letudjak oket.

2017. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Ha olyan kedves rokon, akkor mindig nyúzni fogod, hogy cibálja magával a babát, hogy te láthasd, vagy sosem fogod látni, mert hozzájuk nem mész? Nőljél fel!
2017. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Nyugodtan menj, látogasd meg a kórházban. Örülni fog, hogy végre találkozik egy ismerőssel, akivel kicsit elbeszélgethet. Nem egy leányálom napokig a kórházban egyedül, gondolom a férje napközben dolgozik, ő sem tudja folyton látogatni.
2017. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az anyukával beszéltem már erről, talán beleírhattam volna, de regényt nem akarok írni, és pont mások véleménye érdekelt volna, hogy ki találja ezt furának. Magát a szituációt. De írtak néhányan a saját látogatóikról ezt köszönöm.
2017. jún. 10. 13:20
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

A barátnőm aki szült még hálás is volt hogy kijöhetett hozzánk egy kicsit beszélgetni. Ülni ugyan nem sok kedve volt a szülés után egy fél nappal, de jól esett neki hogy jöttünk és gondoltunk rá meg a picire. (:

De azért hívd fel előtte hogy érzi magát stb.

2017. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!