Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan rokonotok, családtag...

Van olyan rokonotok, családtagotok, akit szégyelltek?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Megszakítottátok a kapcsolatot teljesen, vagy nem mindig tudjátok úgymond "kikerülni"?


Én a sógornőm férjét szégyellem. Ritkán jönnek ugyan, de a férfi iszonyat buta, műveletlen, nagyképű ta hó. Nagyon büszke arra, hogy életében saját elhatározásból egy darab könyvet sem olvasott el, és folyton olyan dolgokat mond teljes meggyőződéssel hangosan, mindenki előtt, amin nem lehet tudni, hogy sírjunk-e vagy nevessünk. Anyum is mondta, hogy hiába hívják, ők (anyum és apám) nem mennek velük semerre, mert ők nem szégyenkeznek ezzel a pasassal mindenki előtt.



2017. jún. 25. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Apámat utálom és szégyellem is. Trehány, igénytelen, alpári bunkó módon tud viselkedni, és persze minden egyes problémájáért más a hibás. Öngyilkossággal fenyegetőzik, sérteget, a pénzét nem tudja beosztani, aztán vergődik hogy milyen szegények vagyunk.


Anyám se sokkal jobb, borzasztóan buta, tanulatlan, de azért ő mindenkinél mindent jobban tud. Felelőtlenül vállalt gyereket a semmire, de nem csak engem, később az öcsémet is egy másik férfitól.

Ráadásul valamilyen oknál fogva válás után is együtt maradt apámmal, de elég viharos összeköltözés és együttélés volt, és rajtam kívül senkit se érdekelt hogy én sérültem a hülyeségük miatt a legtöbbet. Mert hát a gyereknek szülőkre van szükségük.. :D

2017. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Van bizony. Sajnos.
2017. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Apám, mert alkoholista munkanélküli volt világéletében. Szerencsére soha semmilyen kapcsolatunk nem volt.

Továbbá van két unokahúgom, akik a fiatal koruk (16 év) ellenére, akkora rib@.ncok, hogy nagyobb se kell. Sajnos ez nem csak az én véleményem, hanem köztudott tény. A szüleik nem tudnak, vagy nem akarnak velük mit csinálni, ez már nem az én dolgom, de az biztos, hogy nem mutatkozom velük, és nem is kommunikálok, ha nem muszáj, mert bizony még viselkedni sem tudnak rendesen. Az én pofámat meg ne égessék.

2017. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Van.

Apum mindkét öcsét, egyik alkesz és ezért másikat a családjával együtt élet móduk miatt pénzéhesek stb. Hál istennek 0 kapcsolatom van velük,unokatesóimmal egyaránt

2017. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Az unokatestvérem egy kétszínű senkiházi, hazugságokat terjeszt, mint az apja, ok nélkül utál, mindig kicseszik velem, de közben álszentkedik, főleg a család előtt. Otthon már jelentettem mindenkinek, nem szavahihető. Igen, a kapcsolatot igyekszem végleg megszakítani. Nem akarom, hogy több kárt okozzon nekem.
2017. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%

Anyám és élettársa + apám + nagyszülők.

Anyám: örökös mártír és munkakerülő. Napi 4 óránál több munkánál már sír, hogy túl sokat dolgozik kevés pénzért. Igen, de igazából nem ért semmihez: helyesírásilag reménytelen, még az adarögzítésnél is hibásan viszi fel az adatokat. "Nem végez alja munkát" szöveggel 9 hónapja munkanélküli, a rokonoktól kéreget pénzt. Igénytelen: havonta mos kb fogat, a belerohadtakat pár éve kihúzták, szétcsúsztak a fogai (az erre kapott pénzt elköltötte többször), 1 méteres közelében nem lehet megmaradni a bűztől. Ő az, aki üvöltve beszél és az áruházban nagy kegyesen megeszi az esztétikailag hibás árukat ingyen.

Élettársa: 8 általánosa van, de nem bírja megtartani a munkáit, mert neki senki se parancsoljon. Idegbeteg, egy női főnökének neki is támadt, hogy ő nem teljesíti egy nő parancsát, mikor azok csak szexre valók. Egyébként pedofil valamennyire, de anyámat nem érdekelte, mikor befeküdt majd minden este az ágyamba és fogdosott.

Apám: 10 éves koromba lelépett, azelőtt minden nap vert, most alkoholista és öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem kap pénzt.

Nagyanyám: na, ő tényleg idegbeteg. Az utca közepén eszébe jut pl., hogy nem porszívóztam ki a szobámat/rövid nadrág van rajtam szoknya helyett/nem kérek fagyit és ordít fél óráig, megüt, bőg... ezt naponta kb 9 alkalommal megcsinálja.

Nagyapám: akinek nem az a véleménye mint az övé, akkor azt meg kell ölni, a nőket előtte megerőszakolni és Dunába lőni. Igazán kreatív kínzásokban. Szeret belehallgatni más beszélgetésébe (idegenek villamoson), beleszól, okoskodik, ordít.

2017. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!