Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha elegem van a...

Mit tegyek ha elegem van a családomból?

Figyelt kérdés

Apámmal nem lehet beszélni és ingerült mindig, anyám szó szerint mindentől ideges lesz amit mondanak neki és mindent félreért. A testvérem se jobb. Egyfolytában idegesít, pedig hozzá se szólok.

14/L

Csak értelmes válaszokat kérek!



2017. júl. 1. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kollégista, akkor kevesebbet kell elviselned őket.
2017. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem így nyáron legyél többet barátokkal,nagyszülőkkel vagy csak járj valami tevékenységre,legyen hobbid. Esetleg tábot vagy szimplán csak járj el otthonról sétálni és hasonlók.
2017. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Majd elmúlik pár év múlva.:D
2017. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első Valaszolonak!

Hasonló helyzetben vagyok, ezért leszek én is kolis.

Ha még nem adtad be a jelentkezésedet, akkor most, vagy kicsit később, szeptemberben is beadhatod, mert mindig van, aki meggondolja magát és otthagyja a kolit, vagy be sem költözik.

Hidd el, a távolság jót fog tenni!! Én is mindig csak akkor nyugszok meg, ha messze vagyok a családomtól. 3-an élünk otthon, mert anyum elvált, de anyum és a hugom skizofrén. :(

2017. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Ez komoly utolsó? Tudod egyáltalán mit jelent az ha valaki skizofrén?
2017. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

14 évesen eleged van belőlük, peddig meg sok van hatra. :( 18 betöltése után költözhetsz.

Mi van akkor ha veled van a gond??

2017. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tudom! Orvosi papírjuk van róla és rendszeresen járnak a pszichiátriára, de nem sokat ér , mert össze vissza szedik be a gyógyszerüket, sokszor elfelejtik stb.

Egyébként meg ne haragudj, de nincs hozzá közöd!

2017. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként csak a Kérdezőnek akartam segíteni, mivel sajnálom, és tudom, ha valaki már ilyen fiatalon nem jön ki a családjával, akkor az a legjobb ha kolis lesz. Később meg, ha betölti a 18-at, akkor nyugodtan el is költözhet!
2017. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ZombiZsófi válasza:
25%
Próbáld meg, hogy bármit mondanak nem ellenkezel velük, hanem minsig szót fogadsz, ha ez sem segít, akkor mindenképpen bennük van a hiba.
2017. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos a gyerekkor egy börtön. A gyerekeket a gyakorlatban Magyarországon nem védi meg semmi, ki vannak szolgáltatva a szüleik kényének-kedvének, kegyetlenkedésének, ostobaságának. És ez általában egy életre elcseszi at embert, nagyon ritkán lehet felállni belőle.

Én kívülről nézve viszonylag sikeres életet élek, de belülről végtelenül el vagyok cseszve, a gyerekkorom és a szüleim által.

2017. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!