Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elegem van már a saját családo...

Elegem van már a saját családombol. Hogyan értessem meg velük, hogy hagyjanak egy kis nyugit nekem?

Figyelt kérdés

Már nagyon kiakasztanak. Szólok szépen, nem hat, összeveszek velük, szintén semmi eredmény.

Akkor kezdődött a probléma, amikor kiderült, hogy kisbabám lesz. Előtte nem is nagyon foglalkoztak velem.. mióta megszületett a kislányom, katasztrófaminden..

Tesóm állandóan idejár a nyakamra (ha még szólna is előtte, de nem, csak úgy beállít), mondván h ő az én lányomon gyakorol, hha majd nekik is összejön, legyen gyakorlata.. -.-

A másik probléma az, hogy olyanokat csinálnak a lányommal, amit direkt elpofázom, h nem szabad még. Értsd ezalatt, hogy ültetik, babapiskótát adnak neki, direkt az ágy szélén játszanak vele, holott tudja mindegyik, h ezt nagyon utálom (ezt inkább tesóm csinálja). Néha már úgy érzem, h direktbe megy az egész.


Lehet, h az én hibám is, mert néha ott szoktam hagyni anyumnál, amíg pl tényleg csak elszaladok befizetni a csekkeket. De ez max 1 óra. És már azt ismegkaptam (tesómtól), hogy ő úgy érzi, hogy igenis részt vesz a gyereknevelésbe. oO


Hogy a p*csába tudnám megértetni velük, hogy tökéletesen eltudom látni EGYEDÜL is a gyerekemet,nem kell a nyakamra járni, hogy hadd vigyék el, meg itt ülni órákat, utána meg azt mondani, h mert ők vigyáznak rá...


2013. okt. 30. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, ne engedd be a lakásba őket.

Amúgy meg nem értem, mi a probléma ezzel? Mekkora a gyerek, miért nem kaphat babapiskótát?

Ja, és te hány éves vagy, mert elég éretlennek tűnsz.

2013. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne engedd be őket.


Nekem anyós és sógornő járt volna a nyakamra,amikor megszületett a lányunk. Én megmondtam,hétvégén jöhetnek,szombat vagy vasárnap délután pár órára,és kész,de akkor is szóljanak előre.

Párszor megcsinálták,hogy kérdezés nélkül jöttek,nem engedtem be őket,dolgom van,onnantól szólnak.

2013. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem értem, hogy miért is lennék éretlen, azért, mert én szeretnék gondoskodni a gyerekemről, hogy nem engedem, azt hogy egyből CUKROZOTT babapiskótával tömjék, holott a napokban kezdtük ela gyümölcsöket.

2013. okt. 30. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és mond meg nekik, mikor meddig lehetnek ott nálad. Ha meg látod mivel etetik, szerintem vedd el tőlük. Te vagy az anyja, ne hagyd, hogy ők irányítsanak.
2013. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy ha megkérdezhetem?
2013. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párod?
2013. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!