Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokahúgom barátnője a maga...

Unokahúgom barátnője a maga módján kéreti magát a vőlegényemnek. Szerintetek baj, hogy nem foglalkozom vele?

Figyelt kérdés

Únokahúgom eleg sokat itt van nálunk főleg így a nyári szünetben, sokszor jön a barátnője is. Akinél észrevettem hogy flörtölgdtni próbálna a vőlegényemmel.

Én nem vettem fel a dolgot mert 14 éves. Viszont a páromat eléggé zavarja ez.

Mit tennètek ebben a helyzetben?


2017. júl. 25. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Elhívnám négyszemköztbeszélgetni, és megmondanám neki, hogy ne!
2017. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném unokahúgomat, hogy ne hozza máskor a csajt magával.
2017. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unokatesódnak szóljatok, de vagy ketten, vagy a vőlegényed, nehogy te légy a nevetséges, hisztis barátnő, aki féltékeny egy kis csitrire. Vagy a párod állítsa le ilyenkor, ha már zavarja.
2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tud leépíteni egy tini pitsát? Ezt vagy neki vagy az unokahúgodnak kéne intézni. Hogy flörtölget?
2017. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szerintem ölelgessen téged látványosan a vőlegényed, hátha akkor leesik a kislánynak, h már foglalt... persze nem úgy gondoltam, h közönségesen, nyalvafalva, de azért úgy, h látszódjon, h pont letojja, h ki hogy illegeti magát, mert neki A NŐ az Te vagy.
2017. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem vegyétek be egy édes hármasba:D
2017. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem nem is az fájna, ha egy kis fiatal lány ezt tenné, hanem az hogy ezt többször is meg teszi. talán lát reményt, mert a párod nem határozott.párodnak kellene nyomatékosan rászólni, hogy ezt a viselkedést hagyja abba, mert őt ez zavarja.
2017. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jaja nyilván zavarja a férjedet:D
2017. júl. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, párod nem mer neki beszólni, hogy ne legyen családi balhé belőle. Akkor úgyis az lenne, hogy "jaj a Katika nem is csinált semmit, a párod egy perverz, hogy mert beszólni". Jobb, ha te intézed el, hogy "Katika, kicsit vegyél vissza, mindketten észrevettük, hogy mórikálod magad, Józsinak iszonyat kínos és zavarja, de engem is... van ezer más pasi a világon, akivel flörtölgethesz, az én páromat légyszi hagyd békén". Mégis kevésbé balhégyanús, ha te szólsz neki, mert nem az van, hogy a párod hogy mert beolvasni a szent családnak.
2017. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánul meg ez a flörtölgetés?

Ha annyira zavarja akkor beszélgessetek el a barátnőcskével, és lehet nem ártana, ha ott lenne az unokahúgod is...

2017. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!