Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan adjam elő ezt a vőlegén...

Hogyan adjam elő ezt a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőnk és utána költözünk össze az ő házába. Én azt szeretném, ha néhány hónapig anyukám is velünk lakna. Tudna nekem segíteni. Nem vagyok valami konyhatündér. Egész eddigi életemben kiszolgált anyukám, ezért még egy kakaót sem tudok elkészíteni. Nagy szükségem lenne rá, hogy ne kelljen a mély vízbe ugranom. Szerintetek hogy viszonyul egy férfi az ötletemhez?

2015. ápr. 7. 17:14
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem elég, ha csak elmegy főzni segíteni, majd hazamegy? A kakaóra meg magadtól is rá lehet jönni...
2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne várj ezzel az esküvőig. Kezdj el most tanulni főzni amíg otthon laksz.
2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
99%
Nyárig az alapokat meg lehet tanulni. Ne vidd oda anyukád mert ősszel már a válóperetek lesz.
2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nagyon rosszul viselné.

Nyárig még van idő, kérd meg anyukádat, hogy nagyon intenzív háztartási / főzési tanfolyamot tartson neked.

Egyébként meg fel tudod hívni, ha valami kell.

2015. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
86%

Nyarig meg tudsz tanulni alapkajakat.

En se tudtam fozni, de az interneten rengetek recept van.


Gondolj bele, te mit szolnal, ha az eskuvo utan a TE anyosod koltozne oda? Nagggyon romantikus lenne...

2015. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
84%

Én ott hagynálak. Nem anyóssal, hanem veled akarok együtt élni.

Bár, aki ennyire életképtelen, azzal egyáltalán nem tervezném a dolgot.


Mellesleg nem kell parázni, én sem tudtam főzni, és se perc alatt megtanultam net alapján.

Barátom egy szót sem szólt, segített, de ha bejelentem, hogy mostohámat is hozom, szerintem kivág, mint macskát...

2015. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
80%
Egy férfit a hasával lehet megfogni vagy 20 centivel lejjebb. Te az utóbbit választottad, de ideje lenne elkezdeni feljebb is. :D Miért nem elég, hogy ha alkalmanként tanít meg főzni? Úgy sem főznétek álló nap, hogy ott kelljen lennie. Am. meg vannak ám szakács könyvek bele kell jönni. Anyád sem tudhat mindent :D
2015. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim válasza:
100%
nem muszáj oda anyuka, ott az internet, ha valamit nem tudok, akkor rá keresek, és megy.
2015. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
94%
Elég durván életképtelen gondolat. A főzésre nagyjából pár perc alatt rá lehet érezni, rengeteg szakácskönyv, blog, egyéb van a témában. Nem kell egyből a legnehezebbel kezdeni. Nyárig pedig van még pár hónap, nyugodtan megkérheted anyádat, hogy mutasson meg neked néhány fogást. Ha ennyire nem tudsz elszakadni az otthon kényelmétől, majd a munkahelyedre is kísérni kell, mert nem dolgoztál még az adott helyen/szakmában? Ha gyereket akartok, odaköltözteted anyádat, hogy asszisztáljon, mit hova tegyetek..? Egy férfi az ötletedhez szerintem ugyanúgy állna, mint egy nő: hüledezve. Mondom ezt úgy, hogy soha nem érdekelt a főzés, nem tanított senki nekem sem semmit, de kb. 5 perc kellett hozzá, hogy a saját háztartásomban rájöjjek, hogyan kell megfőzni az egyszerűbb ételeket, aztán pedig a bonyolultabbakat. Nem mondhatnám, hogy túl nagy tudás szükséges hozzá, csak bele kell kezdeni.
2015. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is bedőltem ezeknek a magazin szövegeknek, hogy egy igazi mai nő nem főz. De hát enni csak kell. Szólamokkal nem lakunk jól.
2015. ápr. 7. 17:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!