Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit lehet tenni...

Szerintetek mit lehet tenni az ilyen rokonokkal? Azon kívül, hogy minél messzebbre elkerülni.

Figyelt kérdés

A barátom családjáról van szó. Állandóan ellenem beszélnek a hátam mögött, elmondanak mindennek (okot nem adtam rá). Arra biztatják, hogy csaljon meg, hagyjon ott, mert "úgyis annyi nő van mint a rohadás", és hogy "meg kéne csinálnia még párat". Van olyan családtagja, aki meg is próbál csajokat beszervezni neki, miközben tudja, hogy együtt vagyunk.

Kiderült, hogy ilyenkor nem áll ki mellettem, nem azt mondja, hogy együtt vagyunk és nem akar mást, nem állítja le őket, hanem csak hallgat, vagy inkább azt mondja, hogy nem ér rá. Sőt, van amikor az apja engem szid, akkor csak helyesel neki. Ezek a dolgok nemrég jutottak tudomásomra, eléggé megdöbbentett. Mit kéne tennem? Mondjam neki, hogy válasszon köztem és a családja közt? Az szerintem nem megoldás, de jobb nem jutott eddig eszembe. De már arra is gondoltam, hogy miattuk ki kéne lépnem ebből a kapcsolatból, mert sosem fognak leállni.



2017. aug. 14. 10:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9 Téged nem zavarnának az olyan helyzetek, mint pl. legutóbb a keresztapja (akivel sose találkoztam, de tud rólam) el akarta hívni bulizni, és majd visz magával csajokat, akikkel lehetne "ez-az", mert szerinte eddig a barátom kevés csajt "csinált meg". És ő erre nem leállította, hogy mégis mit képzel magáról, miért próbálja rávenni, hogy megcsaljon, hanem azt hazudta neki, hogy másnap behívták dolgozni és azért nem ér rá. Nem értem, miért nem lehet véglegesen leállítani az ilyen embereket, vagy elkerülni őket.
2017. aug. 14. 11:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy te miért nem állítod le a pasidat végérvényesen magadról???
2017. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát meg is érdemled ne haragudj. Ennyire nem becsülöd saját magadat, hogy egy ilyen idiótával vagy?

Magadat nem tiszteled, mástól miért várod?

2017. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezek most derültek ki nemrég. Korábban minden rendben volt (legalábbis én azt hittem), nem is gondoltam volna, mi megy a hátam mögött.
2017. aug. 14. 12:36
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én nem tudom, hogy te honnan tudod, hogy pontosan hogyan zajlanak olyan beszélgetések, amiknél te nem is vagy ott. Arra nem gondoltál, hogy akik elmesélik neked azok is hazudhatnak? Másrészt van olyan helyzet, amikor a másik ember annyira hülye és annyira nem érdekel, hogy nem fogok neki magyarázkodni, vagy indokolni csak lerázom egy félmondattal, szerintem ez nem baj. Nem kell mindenkinek elmondania, h nem akar téged megcsalni, az sokkal fontosabb, h ne csaljon meg.
2017. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív dolgokat tudsz mondani a párkapcsolatodról? Ha nem akkor ideje lépni.
2017. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Tudok pozitívat is bőven. Kettesben nagyon jól megvagyunk. Szeretjük egymást, sok dologban hasonló a gondolkodásunk, a szex fantasztikus, szeretünk együtt csinálni dolgokat (akár otthon filmezni, főzni, összebújva aludni, romantikázni, vagy elmenni bárhova), sok közös témánk van, de tudunk egymástól új dolgokat tanulni is, kiegészítjük egymást.

Ha csak rossz dolgok lennének, nem lennék vele.

2017. aug. 14. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!