Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kicsit úgy érzem, semmibe...

Kicsit úgy érzem, semmibe vagyok véve. Önzőség vagy érthető?

Figyelt kérdés

A férjemnek kiruccanást szervezett a családja. Vagyis közös nagy kiruccanást, de neki lesz 35. szülinapja, és valószínűleg ezért. Kicsit rosszul esett, hogy engem nem kérdeztek meg a szervezéskor, de csak mert 35 hetes terhes vagyok, és nem bírok sokat, főleg nem az egész napos trappolást.

Erre kiderült, hogy mégsem lesz, mert a sógornőm a 4 éves kisfiával nem meri bevállalni. Sajnáltam, mert nem akartam ünneprontó lenni, és még szégyelltem is magam, hogy nem fogadtam az ötletet felhőtlen örömmel (persze ezt nem éreztettem senkivel). Aztán mégis az lett a vége, hogy mi nem is számítunk.


Vannak ilyen apróságok, amik hasonlóak, hasonlóan jönnek ki. Mit gondoltok?



2017. aug. 19. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert reggel van azert nem ertem, de ami atjott legalabb megkerdezhettek volna... mindig kihagynak a szervezesbol? Megis, hogy lett az a vege, hogy nem szamitotok?
2017. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem úgy lett az a vége, hogy először én lettem lesz@rva a babával, utána meg a férjem, akinek nyilván leesett, hogy az ő kerek szülinapja miatt jött az ötlet. Jó, felnőtt ember, nem hal bele, de ha már minket kihagynak a szervezésből, megbeszélhetnék azokkal rendesen, akiket nem hagynak ki, és az egész meg se történt volna.
2017. aug. 19. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én értem és szerintem jól látod. Nálunk is ez van, anyósomnak a lánya és az ő gyerei az istenek, mi le vagyunk... Sajnos nálunk már nagyon elfajult a dolog.
2017. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érthető. Ha a férjed csalódott, szervezz neki valamit. Ha az állapotod miatt kirándulni nem is tudsz, van más lehetőség is. Mondjuk üljetek be egy étterembe.

A többieket meg nem kell hívni.

2017. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!