Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hagyjam vagy írjak neki?

Hagyjam vagy írjak neki?

Figyelt kérdés
Az egyik kőzeli rokonomrol lenne szó.Nêvnapja volt és sajnos elfelejtettem felköszönteni csak köszöntünk egymásnak aztàn másnap írtam is neki de kitörölte a fb üzenőfalárol .Másnak meg megköszönte nekem semmit sem reagàlt.

2017. aug. 27. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Mit vergődsz? Szarni rá :D
2017. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Ez tényleg akkor probléma?
2017. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Úristen, most mi lesz? Kitörölte az FB üzenőfaláról... Nem reagált, te jó isten. Én nem tudom, szerintem öngyilkos lennék ekkora teher mellett...
2017. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Előtte való hetekben tök normàlis volt és még beszéltünk is.Szinte egyik napról a másikra nem reagsl.Nem vergődök sztem ez nem természetes.Na mindegy.Csak gondoltam nem hülye értelmetlen kritikàt kapok de ezek szerint csak a màsik fikàzàsa a menő amihez külön gratulàlok .Hatalmas taps nektek írjàtok ki nyugodtan mit gondoltok még ugy sem én jàratom le magamat hanem azok akik csak fikàzni tudnak .:D
2017. aug. 27. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szegény kicsi Jázminka :( Töröld magad FB-ról, boldogabb életed lesz.
2017. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem írnék neki.

Te felköszöntötted .

Megtisztelted .

Ő nem éppen szépen reagált erre .

Én hagynám francba ..

2017. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szegény kicsi Jàzminka:( Nyugodj le a picsàba ugy sem te fogod meg mondani hogy mit csinàljak max tanàcsot adhatsz.Nőj fel.
2017. aug. 28. 12:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nőjek fel? Te vagy döntésképtelen. Jaj FB, brühüüü :D
2017. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os Jó rendben megpróbàlom de ami még zavar hogy nekem is volt névnapom jóval hamarabb és még ő semmit sem írt .
2017. aug. 28. 12:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Attol mert döntésképtelen vagyok nem azt jelenti hogy a te szinteden vagyok.:DJajj szànalmas vagy .:D
2017. aug. 28. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!