Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjak neki vagy inkább hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete ismertem meg egy fiút egy buliban, át is mentem hozzá de nem történt semmi a csókólózáson kívűl(talán ez a gond?) Beszéltük hogy szeretnénk még látni egymást, láttam rajta hogy nagyon tetszem neki(jó tudom a pia is közrejátszik,de mindegy) bejelölt facen, 2 nappal utána írtam rá, de azóta se híre se hamva. Lehetséges hogy nem emlékszik teljesen rám,azt gondoltam írok neki hogy én vagyok az a lány akit akkor és ott ismertél meg..De lehet az is hogy amint kiment belőle a pia meggondolta magát? Nem értem az egészet,és nagyon idegesít ez a bizonytalanság,barátnője tudtommal nincsen.

18/L, ő 19


2017. aug. 26. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit irtal neki? A jo szoveg ez lett volna: Ne haragudj, ismerjuk egymast? Mindezt bejeloles utan ket hettel. Ja es ne jelold vissza....
2017. aug. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát gázul viselkedsz kicsim,kinek kellenél? 😁
2017. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet feledékeny, hogy két nap után ne emlékezzen rád. Szerintem egyébként, ne írjál rá. Rajta a sor, komolyan akar valamit.
2017. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem részéről egy fellàngolás volt semmi több.Mondjuk azért ha lenne egy kis gerince akkor írt volna egy pàr soros sms-t hogy bocsi neharagudj de most nem aktuàlis a dolog és örült hogy megismert.Sztem neagyald túl felejsd el .Ha legközelebb nyomulna akkor legfeljebb lekoptatod ha egyszer eszébe jutsz .
2017. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!