Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány,nagyon tetszik szimpatikus,de nem tudom hogy ráírjak-e.Alapvetően laza srác vagyok,de most nem megy,mint akinek eltűnt minden bátorsága,és hiába akarnék ráírni nem tudom mi legyen,szerintetek mit tegyek ?
2017. jún. 14. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Majd egy tökösebb srácnak lesz bátorsága ráírni és lehet, hogy el is fogja happolni előled a csajt.


Szóval, van még kérdésed?

2017. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm előtt pont ilyen helyzet állt fenn. Én hamarabb írtam, mint egy másik személy, mire ő ráírt, köztünk már megtörtént az első csók.
2017. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne bénázz. Írjál neki.
2017. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj neki!
2017. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezen rágódni. Az esetek többségében úgy sem úgy lesz ahogy eltervezted. Ha vad idegen vagy akkor már annak is örülj, ha egyáltalán elolvassa, na nem hogy válaszra is méltasson.

Ha ismered akkor nincs mitől pánikolni, max hamarabb kiderül, hogy bunkó.

Szóval nem látom értelmét a várakozásnak. Max sikerül.

2017. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó nagy dilemmában vagy haver :D

írj rá, hiszen ebből még nem lehet semmi rossz. Nincs mitől tartanod. Ez csak egy üzenet lesz. Lehet ő is írni fog neked és elkezdtek beszélgetni. Csak meg kell tenni az első lépést, utána már tudni fogod hogy mit kell tenned. Érted?!. :D

2017. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!