Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 22 évesen érdekelnek a szüleim...

22 évesen érdekelnek a szüleim, és a rokonaim se, de már az se, hogy barátnőt találjak. Kiégtem volna?

Figyelt kérdés
Munka esetleg közrejátszhat ebben? Csak arra koncentrálok, hogy minél több pénzt keressek, és arra lettem figyelmes, hogy mindenki idegesít körülöttem.
2017. szept. 11. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon rosszul teszed, ezekszerint csak a pénz után futsz.
2017. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom az se érdekel, hogy értelme legyen a mondatodnak.
2017. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fú kettes most aztán jól megmondtad neki te tök okos vagy.Mi van? Nem érted a kérdést ?
2017. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy valamit valamiért.
2017. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kihagytad a "nem" szócskát. Szereted a munkádat vagy csak a pénzért csinálod? Jól keresel vele? Mert ha a válasz az egyik kérdésre nem, akkor a munkád ahelyett hogy értelmet adna az életednek, inkább "elveszi" azt.
2017. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!