Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 11-13 éves fiúk! Titeket már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11-13 éves fiúk! Titeket már érdekelnek a lányok vagy még nem szeretnétek barátnőt ilyen korban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Hallod..hétköznap,hajnali kettőkor csakúgy hemzsegnek itt a 11 évesek..Ott is egy, meg ott is, ott is..-.-
2012. dec. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdező csak ilyenkor ér rá netezni. Felteszi a kérdést, majd mikor lesznek itt a célközönségnek megfelelő emberek akkor érkezik rá válasz. Miből gondolod, hogy a kérdezőnek most azonnal kellenek a válaszok? Ezért kár volt idejönnöd.
2012. dec. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11-12 éves kisfiúk hova akarnának csajt? :D :D Jóhogy nem lassan a 7 évesektől kérdezik ezt...
2012. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 02:23


Kíváncsi vagyok hányan fognak erre a kérdésre választ adni;)

2012. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok
2012. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!