Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők benneteket mennyire...

Szülők benneteket mennyire érintene furán, ha felnőtt fiatok még egy jó ideig nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés
Már mindenki mondja hogy milyen jó lenne,meg aztán hogy családot alapítsak,gyerekek,de az az igazság hogy nem nagyon tervezek ilyet,nagyon szeretek számítógépezni,és munka után ahogy időm engedi kockulok vagy haverokkal lógom,nekem a gép olyan mint egy tunning mániás haveromnak a kocsija,ez mennyire lenne fura hozzáállás egy fiatal felnőtt részéről ?
2017. máj. 30. 21:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
9%
Melyik nnemhez vonzódsz? :/
2017. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Ne mások elvárásainak próbálj megfelelni hanem éld úgy az életed ahogy szeretnéd.
2017. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nőkhöz vonzódom.
2017. máj. 30. 21:45
 4/34 anonim ***** válasza:
97%

Ne akarj senki elvárásának megfelelni!

Élj úgy, ahogy neked jól esik.

Majd ha eljön az az idő, hogy barátnő kell, majd lesz, de nem azért, mert a szomszéd Mariska néni így akarja.

...és ha soha nem fogod akarni, akkor soha nem fogod akarni, abba sincs beleszólásuk, de ezt nem ártana tudatosítani velük!

2017. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
24%
Kockának lenni gáz
2017. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
35%
mondjuk nem vagyok szülő,de nem tekintem furának az efféle dolgokat,és a szüleim sem
2017. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%

Semennyire, az ő élete. Lehet akár aszexuális is, van olyan. Vagy egyelőre más érdekli. Ésatöbbi.


A számítógépezésre igazán nem szólhatnék, 18 éves korom óta nyomom napi sok órát magam is... De jó, hogy piciként még nem volt számítógépem, bár a túrázás most is képben van, csak nem eleget...

Van ilyen, nekem is van harmincas haverom, aki még nem alapított családot (barátnő volt legutóbb, mikor hallottam róla), otthon lakik, animefan kismillió figurával és mindennel, amúgy börtönőr. Miért ne? Ha neki ez jó :D


Ne másoknak akarj megfelelni, még a szüleidnek se feltétlenül, ez a te életed.

2017. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
9%
22:05 attól még gáz
2017. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
17%
Milyen játékokkal játszol?
2017. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Attól függ milyen kedvembe vagyok,leginkább mafia 3 cs:go war thunder
2017. máj. 30. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!