Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők szerintetek beteges ha...

Szülők szerintetek beteges ha a felnőtt fiatoknak munka után fontosabb a counter strike mint az hogy barátnőt szerezzen és majd családot alapítson?

Figyelt kérdés
Még fiatal,de úgy beszél erről a játékról,meg egy ilyen tankos-repülősről hogy neki ez az élete.
2017. márc. 15. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt ilyen barátom, aki "csézett", versenyeken is indult és nem zavart, mivel én is játszottam, csak másik játékkal. Majd talál egy hasonló érdeklődésű lányt, ha akar, nem szabad nyüstölni.
2017. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges...😃

Fiatal felnőtt, úgy hogy rá ér még 😃

Egy ideig én is ilyen voltam, hozzá kell szokni ahoz h munka van stb stb.

Most már családom van

25/N

2017. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vida94 válasza:
100%

Attol függ mennyi idös

De attol hogy valaki szeret játszani még biztosan akar családot is

Ez egy hobbimintha focizni vagy sörözni járna a haverokkal

Kell az egészséges kikapcsolodás :)

2017. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Sok ilyen van. Az, hogy normális-e, értékrendtől függ.

Ha a véleményemet kérdezed, nekem nem normális, mert nekem mindig az volt az életcélom, hogy úgymond ,,révbe érjek", tehát komoly kapcsolat, majd házasság, gyerekek, stb.

Neki nyilván normális.

2017. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Felnőtt, munkája van, azt csinál, amit akar. Majd ha nem lesz jó neki, akkor változtat. Ha nem csinálna semmit, csak nyomná egész nap a gépet, az baj lenne. De ha rendes munkahelye van, és nem szólnék bele, hogy mit csinál. Majd kinövi, megunja, és más lesz a fontos.
2017. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csalad mellett, 30 felett is tankozom meg repullozom.

Jobb mintha a sarki kocsmaban hagynam a fizetesem...

2017. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen egyetem mellett is tankozok, csgozok!

H

Inkább ezt csinálja mint a kocsmában igyon, még egy gyerektől is olcsóbb!

2017. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire uralja az életét ez a játék.

Általában véve minden függés beteges: nemcsak a drogfüggés, hanem pl. a játékszenvedély, az internet-függőség, vagy az, hogy valaki - kis túlzással szólva - még a szellentését is ki akarja posztolni a facebookra.


Ha tehát neki semmi más nem fontos, csak ez, mindent ennek rendel alá szabad idejében (akár a pihenés rovására is) és ez hosszabb távon (évekig) így marad, akkor beteges. Ha fontos neki, de azért másra is szakít időt, akkor nem beteges. Rövidebb időre normális a "fellángolás" egy hobbi, érdeklődési kör iránt. Elfogadható, hogy ebben az időszakában szabad idejében mindig ezzel akar foglalkozni. De normális esetben pár hónap után kissé alábbhagy a "szerelem" és más dolgokat is figyelemre méltat. Ha nem hagy alább hosszabb idő múlva sem, az tényleg beteges.

2017. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!