Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Én voltam a bunkó?

Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Sziasztok na úgy történt hogy éppen reggeliztem a nappaliba és akkor erkezett még a rokonunk ezután ott hagytam az evést és kimentem a konyhába annyit még elmondok magamrol hogy reggelizésnél én szoktam telefonozni ,meg később szoktam ki vinni a tálcámat meg ilyesmiket de mindig ki viszem! Na visszatérve vissza mentem folytatni az evést már a végénél jártam közben telefonoztam és a rokonom elvette a talcámat . Erre én meg kérdeztem tőle hogy mért viszi ki ,ez az én dolgom erre .ő elkeztek mondani hogy ő csak ki akarta vinni vagy valami ilyesmit mondott én meg meg mondtam neki , hogy ne vigye ki de ezt már picit komolyabban erősebben mondtam ( vagy nem tom hogy kel ezt mondani ) erre ő megsértődöt hogy ö csak segíteni próbált és ez így ment tovább

Havalaki nem értette akkor bocsi durván elmondtam és a kerdes hogy én voltam a bunkó hogy nem engedtem hogy ki vigye ?



2017. szept. 23. 10:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyes irásert bocsi
2017. szept. 23. 10:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt ebbe belemenni. Elég egyszer mondani, utána hagyni kell.


#######################################


"Helyes irásert bocsi"


De, hogy még a "helyesírás" szót is képtelen vagy helyesen leírni, az már azért nem semmi.

2017. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem, de komolyan, valóban nem te voltál a bunkó, hanem a rokon.

Egyébként is mindenki otthon pakolgasson, ne vendégségben!

Elküldtem volna úgy melegebb éghajlatra, hogy egy hétig egy irányba szalad. Majd legközelebb nem megy hozzátok!

(Mellesleg, ha a konyhában ülsz le kajálni, és a telefont viszed oda magaddal, akkor ez nem történik meg!) :))

2017. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mansour ***** válasza:
27%

1. Ne telefonozz evés közben!

2. Ebből nem lehet megállapítani, hogy bunkó volt-e valaki, és ha igen, akkor ki. Látni kellett volna a jelenetet... Legközelebb ilyen helyzetben inkább engedj neki, te fogsz akkor jobban kijönni a helyzetből. Kivéve ha utána meg felhánytorgatja, hogy megcsinál helyetted dolgokat, na az már más kérdés. De ilyesmit még nem mondott, akkor inkább engedj ilyen helyzetben.

2017. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

4-es: a saját otthonában az ember azt csinál, amit akar! Ha telefonozni akar evés közben, akkor telefonozik!

Rokonra még én is bepipulnék, ha pakolgatni kezdene csak úgy.

1) nem kértem meg, nem kell kiszolgálni, ne döntse el helyettem, mit mikor csinálok a saját lakásomban

2) vendégségben van, ugyan rendezkedjen már otthon

3) én sem pakolok más lakásában

2017. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mansour ***** válasza:
90%

1. A saját otthonában mindenki azt csinál, amit akar, viszont erről mindenki szabadon kifejtheti a véleményét és adhat jótanácsot. Ez van, ilyen világban élünk. De nem fogok odamenni és kivenni a kezéből a telefont.

2. Sok részletet nem ismerünk. Milyen rokonról van (közeli, távolabbi), milyen gyakran jár hozzájuk, szokott-e máskor is "rendezkedni" náluk, hogyan vette el a tálcát (segítő szándékkal, vagy szemrehányóan, hogy "de rendetlen vagy"), milyen hangnemben folyt a társalgás, stb. Ezek mind fontosak lennének, hogy meg tudjuk ítélni, ki lehetett bunkó. Egyébként alapból én is az mondom, hogy az ember ne rendezkedjen más lakásában, de ez csak egy része a kérdésnek.

2017. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. szept. 23. 11:15
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nincs bocsánat! Ha kérsz valamit, akkor legalább minimálisan tisztelj meg minket azzal, hogy megpróbálod összeszedni magad és helyesen leírni!
2017. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!