Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tudok tenni ha sógornőm...

Mit tudok tenni ha sógornőm átvette az anyós szerepét és 2. anyósom lett?

Figyelt kérdés
Volt itt egy csontos-húsos kérdés valamikor. Az én helyzetem is ehhez hasonlítható. Van egy sógornőm aki idősebb nálam és gyermektelen és olyan mint egy rossz anyós. A férjét úgy kezeli mint egy életképtelen óvodást még a vacsorát is az orra alá teszi és állandóan neveli, a férjemmel úgy bánik mint ha a második anyja lenne. Én szálka vagyok a szemében. Titkon attól retteg, hogy elköltöm a pénzüket. De ez még a feltételezése is alaptalan,, mert a szüleim jobban állnak anyagilag, mint ők. De ezt már a férjem egy exével is eljátszotta. Azt mondta neki kétszemközt hogy "jó ha tudod, az öcsémnek semmije nincs". Az egész élete abból áll hogy dolgozni jár és haza. Ha otthon van az egész szomszédságot figyeli és folyamatosan hallgatózik néha átjár a szomszédba pletykálni. Kb. mint Magdi anyus a Barátok köztből. Semmi szórakozása, érdeklődési köre, hobbija, baráti köre nincsen. Engem utál. Szeretek szórakozni, öltözködni, élni, élményeket gyűjteni,utazni, adok magamra. Bántja az is hogy vele 17 év a korkülönbség közöttünk. Amikor beteg volt a férjem olyan szemekkel nézett rám, hogy egy kanál vízbe megfojtott volna. Másoknak az anyósukkal van gondja nekem egy pótanyós jutott. A férjem sokszor mellé áll, arra hivatkozva hogy mégiscsak a nővére.
2017. okt. 6. 16:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt:43 éves csak
2017. okt. 6. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem vagy képes leállítani a sógornőt?

Miért nem vagy képes neki megmondani, hogy a saját házasságodba ne avatkozzon bele?

Miért nem minimalizáljátok a közös látogatások számát?

Tudod csak azt lehet ennyire elnyomni aki hagyja is, hogy elnyomják.

2017. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Otthagyod a hülye férjed.

Egy házasság nem működik, ha a felek nem állnak ki egymás mellett.

2017. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Veled lakik, hogy problémát okoz? Nagyon sokat találkoztok, ez jött le, de miért? Gondolom, közel lakik, de akkor sem kell sok kapcsolat vele, ha egyszer nem bírjátok egymást.

Az azért gond, hogy a férjed neki ad igazat, csak mert a nővére. Te pedig a felesége vagy, a csudába is.

Az OK, hogy a férjed találkozik vele s nagy családi eseményeken évi 1-2-szer te is, de többet minek, ha csak baj van belőle?

2017. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Icuka, foglalkozz kérlek a saját dolgoddal. Elég ennyit mondani.
2017. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen emberekre a legjobb orvosság, ha semmibe veszed. De tényleg. Az hogy a hátad mögött miket kavar, ne érdekeljen, te tudod milyen vagy, a férjed, hogy kinek mit pletykál és mit hisz, kit érdekel. Ha meg neked mondja a hülyeségeit, mondd meg neki hogy nem érdekel, ha nem fogja fel, felállsz, és ott hagyod.
2017. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Tökmindegy, hogy anyós, sógornő, szomszéd, vagy a pápa próbálna terrorizálni, van szám és elküldöm a fenébe.

Betartva a fokozatokat, először finoman, később érthetőbben, végül akár durván.

De ehhez az kell, hogy ne függjek tőle, ne nála lakjak, ne ő tartson el, mert akkor le kell nyelni a békát.

2017. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irtam privatban.
2017. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!