Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szűk családban NAGY öröklődés,...

Szűk családban NAGY öröklődés, nagy vagyon rövid idő alatt? Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Egy régi haverom mesélte, hogy a testvérével ketten voltak örökösök, mert a szüleiknek sem voltak soha testvérei.


-egyik nagymama 2,5-szobás belvárosi tégla lakása

-ugyanezen nagymama 1-szobás panel garzonja

-másik nagyszülők 2-szobás családi háza

-előbbi nagymama testvérének (apuka nagynénje) házának fele, mert a nőnek sosem voltak gyerekei

-és a saját édesapja halála után az anyjuk eladta a 3-szobás tégla lakást, amiben felnőttek ketten a tesójával és egy egyszobásba költözött, a különbözetet a két lakás árából pedig felesben nekik adta a tesójával.


Ilyen tényleg létezhet? Azt mondta ezek miatt 6 év alatt a húgával FEJENKÉNT kb 25 milliót kaptak a "semmiből" csak úgy mellékesen. Ja és a családjukban senki nem diplomás, viszont ők pl mindketten normális, dolgozó emberek.

Azért kérdezem, mert én nagy családban nőttem fel és sosem számítottam erre, hogy "hű, de jó lesz majd, örökségből biztos sok pénzt kapok".


2017. okt. 9. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is ilyen szerencsés vagyok, Testvérem nincs szüleimnek sincs. Így a nagyszüleim családi házai + nyaralók + autó + garázs + lakás + berendezés stb. minden az enyém lett egyedül. Egyszerűen így hozta az élet, nem tehetek róla. Azért meg, hogy más ne irigykedjen nem fogom elherdálni.
2017. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!