Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan haragszik a nagynéném,...

Jogosan haragszik a nagynéném, vagy csak hiszti?

Figyelt kérdés

Betegen itthon vagyok (lázas vagyok, tíz percenként rohanok hányni), a nagynénémék egy utcányira laknak és megkérdezte telefonon, hogy hozzon-e át pörköltet. Szépen megköszöntem, de elmondtam neki, hogy nem vagyok jól, nem hiszem, hogy most jót tenne a gyomromnak. Aztán megkérdezte, hogy átjöjjön-e, ezt is kedvesen elutasítottam, hogy rosszul érzem magam, nem vágyom most társaságra, pihenni szeretnék. Erre tíz perc múlva besétált a szobámba (van saját kulcsa, ha elutazunk, ő eteti a kutyát, stb.) egy tányér pörkölttel és tésztával. Megköszöntem, erre megkérdezte, hogy most miért húzom a számat. Mondtam neki, hogy megkértem, hogy ne jöjjön, erre felkapta a kaját, és kijelentette, hogy biztos lehetek benne, hogy soha többet nem jön.

Értem, hogy rosszul esett neki, de ha megkértem szépen, hogy ne jöjjön, akkor azt tartsa már tiszteletben.

17/l


2017. okt. 11. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, majd ráfizet, ha vírusos a betegséged, velem is megcsinálták ezt, kértem hogy ne jöjjön, mert alul-felül ment el tőlem minden, alig álltam a lábamon, erre beállít mégis. 3 nap múlva már ő is a wc-e költözött. vicces hogy még én voltam a rossz ez miatt, holott előre szóltam hogy beteg vagyok, ne jöjjön. Gyógyulást!
2017. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igazabol nem az a bajom, hogy atjott es kedveskedni probalt, hanem, hogy szandekosan semmibe veszi, amit kerek, es ez mar nem az elso ilyen.

2017. okt. 11. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van igazad. Ne azért kérdezze meg vki, hogy átmenjen-e, mert udvariaskodni akar, hanem mert tényleg tudni akarja, a másiknak mi a jó. Ez után elég tahóság átmenni, hogy megmondtad, hogy pihenni szeretnél, nem vágysz társaságra... pluszban megmondtad, hogy rossz a gyomrod, arra nem jó a pöri, erre hozza a pörit. Persze akkor is ő lett volna felháborodva, gondolom, ha utána a képébe hányod... hisztizik, mert nagyobb jelentőséget tulajdonít magának, mint amennyije van / amennyit érdemel.
2017. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám is tiszta ilyen. Ha megtudja hogy otthon vagyok, jön és razziázik. ((: Én eleve nem szeretem a főztjét úgyhogy én úgy oldottam meg hogy kulcs a zárba, redőny le és én meg nem hallom ha dörömböl. Beteg vagyok, nem cirkuszi látványosság.
2017. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%
Hát lehet, hogy csak nekem furcsa, de ha tudja, hogy ilyen a betegséged, aztán megkínál Pörkölttel (ehhez hadd ne fűzzek semmit), te elutasítod, utána meg titokban átjön, és kiszedi neked a pörköltet, beviszi a szobádba, akkor csak remélni tudom, hogy a kérdésed csak kitaláció. ;)
2017. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gázul viselkedett nagynénéd. Nekem ha gyomorrontásom van, a kajának még a szagától is rosszul leszek, nem értékeltem volna túlzottan, ha elém tolják...
2017. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet. Ilyenkor a legjobb a nyugalom, ha valaki ezt nem érti meg akkor azzal valami baj van. Az meg hogy ilyen kaját visz, amikor ez van veled, eléggé érdekes. Ki akar végezni? :)
2017. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!