Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem ért meg senki, már tönkrem...

Nem ért meg senki, már tönkrementem idegileg?!

Figyelt kérdés
már két éve kezdődött ez az egész, Van egy nővérem neki van egy kisfia 5 éves.őt mindig rámhagyja mert vagy dolgozik vagy a pasijánál van ez nemis lenne gond de a gyerek borzasztó rossz egyszerűen képtelenség neki parancsolni és mindent csinal csak a jót nem és mióta én foglalkozok ugy mond vele azóta tönkre mentek az idegeim, éjjel nappal rám van bízva holott énis szeretnék dolgozni és a saját életemet élni de egyszerűen nem tudom.Ezt már annyiszor elmondtam neki de ő úgy csinál mintha nemis az ő gyereke lenne, nagyon sok a vita emiatt. Sose figyel a gyerekére néha elviszi a moziba és ennyi aztán megy minden előröl nem ugy viselkedik mint egy anyuka, és annyira felidegesít az egész hogy hogy lehet ennyire felelőtlen, ha én nem lennék mi lenne a gyerekével? Hogy járna dolgozni? Most leszek egy hét múlva 18 éves nagyon gondolkodom hogy elmegyek itthonról, minden napom csak a stresszről szól mert nem birok a kisfiúval de még az anyja se, és az még egy lapáttal is rá tesz hogy pánik beteg és amúgyis szorongós tipus vagyok, minden este szinte sírva alszok e mert egyszerűen annyi feszültség van bennem a gyerek miatt hogy hihetetlen. Fiatal vagyok élni szeretnék és nem másnak a gyerekét nevelni és foglalkozni vele, nagyon feltud idegesíteni ez az egesz egyszerűen menekülni akarok itthonról, valaki tudna esetleg tanácsot adni mitévő legyek? Annyira elveszve érzem magam

2017. okt. 23. 19:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a szüleiddel, ők mit szólnak ehhez? mennyit vigyáznak a kissrácra?
2017. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jönnek a gyerekkel koccolj leotthonról. Ennyi. Nem kell túlspilázni. Nem vállalod és kész.
2017. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Anyám is dolgozik, apám meg eli a kis életét, anya még adja a is a lovat tesom alá mert hogy neki is kijár a kikapcsolódás, mivel én most nem dolgozok nincs más választásom a gyerekre kell vigyáznom, amikor dolgoztam is én jártam érte óvodába egész este en voltam vele, ha meg azt mondtam hogy nem vigyázok rá vagy hogy nem megyek érte az óvodába akkor az lett mondva hogy takarodjak el otthonról, vagy az nap nem eszek, de engem ezek nem hatnak meg mert nekemis elég nagy a szám, de ez már elviselhetetlen, nyugatokat kell szedjék mert túlzás amit ezek csinálnak velem
2017. okt. 23. 19:12
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, legközelebb amikor megint a nyakadba akarja varrni a gyereket a következőt csinálod.

"Na édes öregem, meg a maci Laci f***t azt. Te gyereked, Te hoztad a világra, Te felelősséged. I'm out." És fogod szépen a hátizsákod, retikülöd, Micimackós pénztárcádat.. akármit, kisétálsz az ajtón elmész kondiba, vagy beülsz egy filmre a moziba vagy csak simán valami normálisabb kocsmába / étterembe. Én elkövettem azt a hibát, hogy nem álltam ki saját magamért a családom bizonyos tagjai ellen. Szintén pánikbeteg lettem, depressziós, iskolai eredményeim is brutálisan leromlottak. Most 24 vagyok, 3 éve mondtam azt, hogy na annak a bizonyosnak is van ám vége. És igen, sokkal-sokkal jobban vagyok. Szomorú dolgok ezek, de ne hagyd senkinek se, hogy lehúzzon. Még ha a saját családodról van szó akkor SE!

2017. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem mondod meg a nővérednek, hogy nem te vagy a gyerek anyja, nem vigyázol rá? Amikor viszi a gyerekét, hogy lepasszolja, te fogod magad, és közlöd, hogy nem érsz rá. Ha kell menj el otthonról. Tanulj meg nemet mondani. Amíg mindig a nyakadba sózzák, addig nem lesz változás! Éld az életed, és ne foglalkozz azzal ha a nővéred megsértődik.
2017. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Volt olyan tesóm le lépett itthonról 4napra, nem tudtunk róla semmit, a gyerek meg sírt az anyjáért, aztán kiderült hogy valami pasiknál volt és drogozgatott. Anyámat ez se hatotta meg ő is ugyanolyen mint a tesóm, neki is fontosabb a pasizás mint a gyereke
2017. okt. 23. 19:17
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem bírod, mondd meg neki, hogy ennyi. Nem fogod a gyerekét pesztrálni.
2017. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk, nincs más választásom, volt olyan hogy elszökött itthonról a SAJÁT gyereke elől hogy a pasijával tudjon lenni, nagyon sokszor elmondtam neki hogy nem az én gyerekem nem az én felelősségem de nem érdekli
2017. okt. 23. 19:19
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy itt már bejátszanak olyan finomságok is, mint a drogok meg az állandó szex. Akkor csak egy dolgot tudsz tenni (sajnos nagyon nehéz, főleg a mai albérletárakkal) de elköltözni. Amilyen gyorsan csak tudsz. Édesapádhoz, nagyszüleidhez. Gyakorlatilag akárkihez.
2017. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
"Együtt lakunk, nincs más választásom" Dehogy nincs.
2017. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!