Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rá kérdezzek a húgomnál arra...

Rá kérdezzek a húgomnál arra hogy tudom hogy a fiának van egy 17 éves lánya? /senki nem tud róla a családban, mert nem él együtt velük.

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen nagyon buzog benned a testvéri és családi szeretet, hogy már látni szeretnéd és nem bírsz magaddal (annak ellenére, hogy ők láthatólag nem kívánják ezt más tudomására hozni), akkor kérdezz rá. Ne izgasson, hogy ez esetleg tapintatlanság.
2014. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
kérdezz rá a fiánál miért nem beszèl rôla
2014. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott valami gáz van, hogy ezt a saját családja, kérdező se tudhatja. Vajon a szüleiknek elmondta volna kérdező testvére? Érdekes viszony lhet.
2014. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele, nyilván van oka annak, hogy senki nem tud róla.
2014. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szüleink már nem élnek. a húgom fia nem nős, és ez a kislány az anyukájával nevelkedik./ egyes mama az anyukája Unokaöcsém nem igen törődik a gyerekkel.
2014. júl. 20. 10:51
 6/7 A kérdező kommentje:
egyedülálló anyuka./javítás az utolsó mondatban/vagyis házasságon kivüli gyerek. szerintem akkor is törődni kéne a kislánnyal , úgy anyagilag mint érzelmileg. Mert az apja nem törődik vele, és ezért szeretném ha a család támogatását érezné a kislány.
2014. júl. 20. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdésem, hogy élnek-e, de nem tűntök összetartó cslaádnak ez alapján.

Kinek mondja ezt el valaki, ha nem a testvérének, szüleinek? Magukban tartják inkább? Érdeksek...

2014. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!