Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy kérjek bocsánatot az...

Hogy kérjek bocsánatot az unokatestvéremtől?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy ideje, és megállapodtunk abban, hogy Márciusig itt marad. Kedves fiú, de közel sem az esetem.

Ma délután lefürdött, mert este ki akar mozdulni. Véletlenül benyitottam hozzá, amikor még törülközőben volt. Persze azonnal eltakarta magát, de én hülyéskedtem, amíg a KEZEMBEN MARADT!!!

Az a legfurcsább, hogy mennyire higgadt maradt. Csípőre tett kézzel várta, hogy mit fogok tenni.

Persze azonnal elnézést kértem, és kimentem.


DE EZ BAROMI KÍNOS!!!

Telibe kaptam. Hogy magyarázzam el, hogy nem azért, mert le akartam teperni.


2017. nov. 25. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért rángatod róla a törölközőt? Kefélni akarsz vele? Ezt most nem igazán értem. Az ember unokatestvére az a vérrokona. Itt meg már a sokadik olyan kérdést olvasom, hogy dugni akarnak egymással meg összejönni. Te meg azt írod, nem az eseted. Még jó, hisz a rokonod.

Régen az ilyen unokatesós összefekvésekből születtek a cocjambo gyerekek.

Ez nem normális dolog.

2017. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert zavarba jött, és viccesnek tartottam.

Kisé félénk fiú. Kerüli a szemkontaktust, nincsenek barátai, de fizikailag erősebb nálam.

Magyarul én jobban megijedtem, mint ő.

2017. nov. 25. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Azt írod, bocsánatot kértél. Ez nem olyan eset, hogy naponta azt kellene tenned. Biztos ő is megértette a helyzetet.
2017. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi maradt a kezedben??? Vagy mi van?
2017. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A többi családtagodra is rá szoktál nyitni “véletlenül” aztán lerángatni a törölközőjüket, hogy láthasd a pötsüket?
2017. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, mi a gáz? Az, hogy az unokatesódat említed, meg azt, hogy nem az eseted... Mi a ****? Meg minek rángatod róla a törölközőt? Nekem van jóképű unokatesóm, de akkor sem akarnék tőle semmit, ha egyedüli férfi lenne a világon, ember! Normális vagy?
2017. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hany eves vagy ne haragudj?
2017. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Az a baromi kinos, hogy nem vágott nyakon, mikor zaklattad. Én minimum elküldelek a fxba, hülyegyerek.
2017. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi maradt a kezedben? A cerkája?
2017. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem a törölköző maradt a kezében.. Am kva gáz.. b+ a rokonod..
2017. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!