Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam mindenben keresi a...

Anyam mindenben keresi a hibat:11kor mondja:megint nem tanulsz, megy a tesomhoz, ot szidja, majd apamhoz, es neki is mond valamit. Tudom faradt, de keresi masokban a hibat, es ha hibazik, soha nem ker bocsanatot. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2017. máj. 21. 23:16
 1/3 anonim válasza:
43%
Szard le. Egyszer úgy is szabadulsz tőle.. Ha meg zavar, akkor füles fel, és majd a zene elnyomja a hangját ;)
2017. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Szólj neki vissza nyugodtan, bár ez apád dolga lenne. Esetleg apádnak tanácsold, hogy szexeljenek már :)))
2017. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én anyukám akkor csinálta ezt, amikor már rossz volt apámmal a házasságuk. Anya állandóan feszült volt, már az is idegesítette, hogy apám levegőt vett, közben hiányzott neki a (jó) szex, aggódott a család pénzügyi helyzete miatt. Ha kivittem a használt poharat, az volt a baj, hogy neki mennyit kell mosogatni. Ha elmosogattam, az volt a baj, hogy mennyi vizet használok el. Ha még magamnál tartottam a poharat, akkor trehány és rumlis voltam. Nagyjából mindennel ez volt, nem lehetett a kedvében járni. Aztán elváltak, és sokkal jobb lett.
2017. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!