Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utalatos sogorno? Mas is van...

Utalatos sogorno? Mas is van igy, hogy a sogornovel nem birjatok egymast?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem olyan sógorom van, hogy a nevét is csak a fb-ról tudtam meg :D Kicsit szűkszavú.
2017. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi nálunk is kölcsönös utálat van a sógornővel, de nem igazán foglalkozunk egymással. Jó ha évi egyszer összefutunk. Mivel nem kötelező a kapcsolattartás, így nem tartjuk a kapcsolatot. Ha a férjem találkozni akar a bátyjával akkor ők megoldják. Én nem megyek. 1 gonddal kevesebb.
2017. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Én az enyémet megkúrnám. Lehet nektek is azt kéne. Vagy ez biztos nem segítene ?
2017. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Tőlem 26 év szemétkedésért egy hete kért bocsánatot.. :)

Anno az esküvőnkre odahozott egy csajt inkább őt vegye el testvére ne engem :D

Simán átnéztem rajta mindig, ez marhára zavarta :)

2017. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő nem bír engem, pedig nem ártottam neki. Próbáltam jó viszonyt kialakítani, de nem jött össze... Ez van, nem töröm magam miatta.
2017. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem pakolja a fagyasztóban a csontot a húsaimra, addig rokonszenves.
2017. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az én sógornőm az elején kedves volt(mellesleg az anyósom klónja kívül-belül), aztán terhes lett és onnantól kettyós lett.

Minden róla kellett hogy szóljon, a hormonoktól kiállhatatlan volt(számomra)pl.: ebédelünk mire szinte kiabálva szól a sógoromnak" jaj nyomd már ki a pattanást a nyakamon" hát fúúj

vagy egy másik

egy szem petrezselyem levél úszott a levesében, mire kikészült mondván" a petrezselyemtől elvetélhet"(ja egy csokortól talán de egy levéltől-.-")

és végül kérdezték mikor akarok babát, én mondtam ha eljön az ideje(hozzáteszem sógornő emiatt azt hitte meddő vagyok :S), erre ők "hehe bezzeg nekünk 2 hét alatt összejött"

Szóval rossz indulatúvá váltak és hülyékké is egyben, nem is tartom velük most már a kapcsolatot, mert nehéz megállni, hogy ne kapjon egy pofont


jaaa a ráadás:

ebédelünk és a közelben a szőnyegen! elkezdi pelenkázni a gyerekét(volt bukéja), mire rászóltam, hogy eszünk legyen szíves máshova vinni(volt egy komplett pelenkázó szoba tőle alig 2 méterre). Mire ő hogy "jaaaaj de az annyira macera és majd ha én szülök..." Mindig ez volt a válasza, majd ha én szülök (újból megjegyzem ő végig azt hitte meddő vagyok) ennyit a tündéri sógornőmről és a férje sem volt jobb -.-"

2017. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

A férjem huga nem birta elviselni mikor összejöttünk. Neki nem volt senkije, mi meg friss szerelmesen nagyon boldogok voltunk. Ahol tudott próbált keresztbe tenni, hazudozott a rokonoknak rólam, ellenem hangolt mindenkit. Az újszülött fiunkra féltékeny volt, hogy anyósom róla érdeklődött... A gyerek 4 éves , a sógorasszony évente kb egyszer teátrálisan előadja mennyire imádja. Mai napig nem dolgozta fel, hogy már nem körülötte forog a férjem élete (bevásárolni hordani, vasárnap este hatkor IKEA bevásárlás neki mert kedve szottyant, anyukájához minden hétvégén hazahordani 34 évesen hogy egy ágyban aludhasson vele stb.)

Számomra nem létezik már. A férjemmel is tönkretette a jó testvéri kapcsolatát. Engem akart elmarni tőle, és fordítva sült el.

2017. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem könnyű, de próbálok jóba lenni velük (van 3 is :o :)). Soha nem jöttem ki jól a nőkkel se iskola se munkahely...pár barátnőm van csak.

Mit momdjak megküzdök, hogy jóban legyünk...így az anyósommal is..,nálam Ő a nehezebb eset...,de amióta elköltöztünk és született egy kis fiúnk azóta jobb a viszony mindenkivel.

2017. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 librikus ***** válasza:
Hölgyek, nem kell más nőre féltékeny lenni!Nekünk pasiknak minden nő egyformán attraktív!
2017. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!