Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Már nem tudom mit tegyek és...

Már nem tudom mit tegyek és mire véljem a helyzetet hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult a helyzetünk a párommal lényegébe hamar jött a baba,a kapcsolatunk hazugsága kiderült hamar a páromnak hitele volt nagyon sok stb. A szüleinél laktunk pár hónapot majd hazakényszerültünk miszerint rosszba van az apjával éveket kihúztúnk a szüleimnél de rengeteg vita volt miszerint nekem el kell onnan költöznöm a párom és a gyerekem maradhat (mivel ő pénzkereső)én otthon fekete bárány vagyok/ voltam mindigis kiközösitettek minden családi rendezvényből összejövetelből stb. Én ezt mondtam is a páromnak amikor hazaköltöztünk,miután sikerült albérletbe jönnünk a párom kifordult magábol haza akar az anyjáékhoz költözni mert ez már nagy felelősség neki a gyerek én és az albi +kocsi!nekem már nincs hova mennem mint előzőekből leirtam nem várnak haza...párom menne mostmár kétségbe vagyok esve:(illetve utoljára felajánlották a párom szülei segítenek nekünk családostól menjünk haza majd elutasítottak minket igy csak a párom mehet oda is(pénzkereső):(
2018. jan. 8. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért kel ilyen körülmények köze szülni? Komolyan nem értem. Menj anya otthonba, mást nem tudsz. Most már van baba vagy terhes vagy? Ha teheted vetesd el.
2018. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a gyerek? Menj el dolgozni, keress valami olcsó albérletet, kérj gyerektartást.
2018. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a gyermek? Add be bölcsibe/oviba és keress munkát. Egy időre költözz a párod szüleihez, majd ha lett egy kis pénzed, akkor már külön tudtok menni a gyermekkel.
2018. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt meg tudnéd fogalmazni három, ÉRTELMES mondatban?!
2018. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért szulnek a nok olyannak aki még nem engedte el az Anyja mellbimboját,és semmi felelősség érzete? De komolyan.
2018. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
keressen a férjed többet vagy húzzátok ki valahogy amíg letudod adni a gyermeked a nappali otthonba és te is tudsz dolgozni
2018. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan hihetetlen, hogy ennyi gondolkodásra képtelen ösztönlény van az országban. Csak odáig terjed az agykapacitás, hogy zabálnak, carnak és szaporodnak. Senki nem fog tudni értelmes tanácsot adni vagy befogadni, mert erre nem lehet mit mondani.


Vagy elmész egy anyaotthonba amíg összeszeded magad vagy beadod bölcsibe/oviba és elmész dolgozni mellette. Az apától pedig kéred a gyerektartàst, de még így sem fogtok tudni normálisan megélni...

2018. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas katyvasz az egész írásod, amennyit megértettem belőle az az, hogy nincs hová menned és van egy gyereked. Kezdj el dolgozni, a gyereket add be bölcsibe/oviba, aztán hamarosan külön tudtok költözni.
2018. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!