Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás! Tovább tudnék...

Szakítás! Tovább tudnék lépni, de ez megnehezíti a helyzetet?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem (1hete) 2év után a sok veszekedés miatt. Belenyugodtam, mert ha nem ő tette volna meg, akkor én. Ám tegnap balesetezett és kórházban fekszik. Holnap műtik. Végülis békében váltunk el, de nem ölelkezve és nem barátként...Facebookra is csomó szomorú szerelmes idézetet pakolt ki, velem ellentétben... Szerintetek bemenjek hozzá meglátogatni, vagy ha már kidobott, akkor hagyjam a fenébe? Mit tanácsoltok? Köszönöm előre is.

2012. okt. 22. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Azért attól, hogy kidobott még meglátogathatod. Nem telt el olyan sok idő a szakítás óta, hogy ne látogathatnád meg úgy, mint egy embert, akihez szép emlékeid kötődnek. Vigyél neki néhány dolgot, sütit, kaját, gyümölcsöt, üdítőt, vagy valamit, amiről tudod hogy szereti, beszélgessetek kicsit és ennyi.
2012. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is menj be hozzá.

Már csak azért is, mert ha nem mész, még a végén te leszel a "szemétláda". Az embereket ismerve...

Így még mindig jobb. És szerintem te is sokkal jobban éreznéd magad.

2012. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is bemennék.
2012. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mennék be.Van családja,látogassák meg ők.Ha kidobott,akkor nincs rád szüksége.Ezt el kell fogadni.
2012. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet.
2012. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze,menj be hozzá!Neked is jólesne,ha fordított helyzetben meglátogatna.
2012. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én biztosan be mennék hozzá. .az emberek mindig többre tartják a büszkeségüket..es egy csomó minden ezen múlik. .! :)
2013. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!