Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megismerkedtem nemrég álmaim...

Edina4145 kérdése:

Megismerkedtem nemrég álmaim pasijával, nagyon jól elvagyunk de sajnos kiderült hogy rokonságba állunk mamám tesójának az unokája! Soha nem találkoztunk eddig azt sem tudtuk egymásról hogy létezünk! Mi tévő legyek? Ő azt mondta nemérdekli!

Figyelt kérdés

#rokon #ismerkedés #pasi #unokatestvér #jól elvagyunk #soha nem találkoztunk #nemérdekli
2012. szept. 4. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Magyarul a másodunokatestvéred?

Hát, azért az elég közeli rokonság szerintem, bár ha jól tudom törvény nem tiltja, de azért necces.

2012. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
ááá ez már nem közeli....semmi gond nem lesz, főleg a nincs örökletes betegség a családban....
2012. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
ez harmad nem?
2012. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Ne legyünk már ennyire primitívek. Könyörgöm, 21. század van, pár ezer éve még a saját gyereküket is "megszeretgették" az apák/anyák, aztán jött a nagy szent (pedofil) egyház és mindent amit az ember addig élvezettel csinált, azt megtiltotta. Azóta is folytatják az emberek ezt az álszent, álprűd viselkedést, amit csak fokoznak a társadalmi elvárások.


Kit érdekel, hogy ki mit gondol ha tudnátok szeretni egymást, úgy ahogy mást soha?

2012. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A legközelebbi közös őstől számolják azt, hogy hányad rokonságban állnak, nem? Tehát jelen esetben a dédpapától. Nem tudom, érdekes helyzet. Hány évesek vagytok? :)
2012. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Europan kivul az elso unokatestvert is felesegul veszik,

tudom hogy ez tulzas, de szerintem ti eleg tavoli rokonok vagytok, hogy ebbol ne legyen baj

2012. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Én nem járnék így vele. :S Mert nem tudnám kiverni a fejemből hogy a rokonom, közeli vagy távoli, ide vagy oda, de akkor is a rokonom... És félnék, ha egyszer gyerekünk lenne, akkor milyen lenne..nem lenne beteg?

De ez csak én vagyok és lehet tök hülyeség az egész.

Hát hallgass a szívedre...ha nem feszélyez a dolog, akkor megér egy próbát!

2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
egyáltalán nem vagytok közeli rokonok, nem kell aggódni. Akkor kéne, ha unokatestvérek lennétek.
2012. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: légy erős, nem csak Európán kívül. Magyarországon is törvényes.
2012. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
azért gyerekvállalás előtt nézz utána, nehogy genetikailag beteg legyen a gyereketek, mert az ugye gyógyíthatatlan.
2012. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!