Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Vendégség van .Kérdezi egy rokon:Na , és anya szokott nektek sütit csinálni?

És bárkinek,mikor ez a téma előkerül, az anyuka mindenkinek előadja,hogy egyszerűen muszájvolt leszokni,mert hát elhájasodnak....Nem egyszerűen muszáj volt

leszokni!!

A gyerekek 12 felett vannak.


2018. ápr. 1. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon helyes! Nem is kell vágósertésre falni magunkat!
2018. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha ducik voltak a gyerekek, akkor meg tudom érteni és ez így helyes is.
2018. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

12 fölött az elhájasodás árnyéka napról napra egyre jobban rávetül az emberre.

Köztudott.

2018. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
"egyszerűen MUSZÁJ volt leszokni" mondta anyu, és töltött mindenkinek egy fél liter kólát
2018. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó...hát ja😂😂

De hogy éreznétek magatokat a vendég, és a gyerek helyében?

2018. ápr. 1. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez pont az az élethelyzet, amiről nem kell tudomást venni, nem kell részesévé válni. Teljesen ignorálnám.
2018. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy érezném magam? :D mint akkor mikor 12 évesen 25 kilóról felhíztam 40-re egy év alatt (mert végre normális kürülmények és normális kaja volt) és mamámtól csomószor hallottam, hogy "ahj, milyes kis dundi lettél" persze tényleg csupa jóindulattal. Ez és a "otthagyod az ebédet? azért tettem ki neked? dolgoztam miattad a fájós hátammal és ez a hála?"-szöveg nyomorította meg egy életre a kapcsolatom az étellel, meg taszított bele a bulemiába.


Nem azt mondom, hogy ilyen korú gyerekeknél görcsösen kell figyelni, de ha tudja az ember hogy érzékenyebb a kölyök a többinél akkor ne tegyen már ilyen megjegyzéseket...

2018. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Én senkinek a megalázását nem támogatom. Amúgy is csak az gyalázkodik, aláz, aki nincs rendben magával.


A túlsúlyt én is kerülendőnek tartom, de mivel akapvetően lelki okai vannak, lényegesen kevésbé étkezési, így pont nem a csesztetés és az alázás a jó út.


Benzinnel nem lehet tüzet oltani. Egy "elhagyatottsági" konfliktus alapú testi elváltozást pedig nem lehet mégnagyobb elhagyatottság érzet generálással gyógyítani.

2018. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de miért kell ilyen hülyeséget kérdezni egyáltalán?
2018. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bánomisén ***** válasza:

Van egy olyan hülye tulajdonságuk a 12 éveseknek, hogy nőnek, fejlődnek. Borzalom! Ez persze azzal jár, hogy időnként látványosan megnyúlnak, utána meg magukra kapkodnak pár kilót. Aztán kezdődik az egész elölről, amíg teljesen ki nem fejlődnek.

Ideje lenne már ezt a kispolgári szokást kinevelni a 12 évesekből, mert egyszerűen botrányos.


Szerintem ha alapból nem kövérek a srácok, miért ne kaphatnának időnként egy kis édességet? Egyébként meg vannak diétás cuccok, abból is lehet édességet csinálni, az nem hízlal.

2018. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!