Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak tőlem kérdezgetik a...

Csak tőlem kérdezgetik a rokonok mindig hogy van e már barátnőm meg hogy mikor lesz már barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés

Annyira idegesít már ez engem ...igazából tényleg nem dicsekvèsképpen, de sokan mondják hogy helyes vagyok stb.., ami külső hibám az a magasságom (170cm). Én probálkozom szórakozóhelyeken is felszedni valakit , de sajnos sosem jön össze.

És olyannal nem fogok összejönni , aki nem izgat egy kicsit sem, mert egy kènyszerkapcsolatnak nem sok értelmét látom, de nagyon úgy néz ki hogy felkell szednem valakit, mostmár mindegy hogy kit csak valaki legyen( természetesen nő).

Szóval hogy a francba szedjek csak fel úgy egy csajt hogy különösebben nem érdekel, csak lássák a kívülállók hogy van barátnőm.


17/f


2018. ápr. 2. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Ha ennyire idegesít miért nem mondod meg h majd lesz,nemkell kérdezgetni stb.

Amúgy örülj,h érdeklődnek felőled


Viszont azért felszedni valakit, mert idegesitenek a rokonaid kérdései..nevetséges.

Miért a kivülállóknak akarsz megfelelni, a "kedvükre" tenni?

Látszik mennyire gyerek gondolkozásod van

Sosem érdekelt h más mit gondol rólam, vagy h arról h xy ideig nem volt párkapcsolatom, sosem tettem és tenném h más megnyugvására csak összejönnék ezzel azzal.

Menj tanulj, nincs már április 1

2018. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
válaszold azt, hogy kérdezze meg a jóstól az ezo tévén
2018. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Ne mások miatt akard!ha neked nem hianyzik hogy legyen valakid akkor ne eroltess semmit!

El hiszem h picit gáz ha a rokonok kérdezik te meg mindig azt mondod hogy még nincs ,majd lesz !:)

Mások miatt ne idegesítsd magad:)

2018. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Amikor tőlem kérdezgeti bárki, hogy van-e pasim, akkor arra standard válasz: A barátnőm nem örülne neki ;) ...ilyenkor általában kuss van (rokonok), vagy a rosszabb eset (pasi, aki fel akar szedni), amikor a pasi be akar szállni harmadiknak :D


de mondjuk én már nem 17 vagyok, hanem 40 :D

2018. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is hasonló problémáim vannak, csak erre még jön nekem az a plusz kellemetlenség is, hogy meleg vagyok. Így még rosszabb a hülyeségeiket hallgatni. :(
2018. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz barátnőd akkor tovább fognak lépni a következő kérdésekre amik zavarni fognak. Hány éves, mit tanul, mit dolgozik, mivel foglalkoznak a szülei, milyen a kapcsolatotok, mikor lesz esküvő meg gyerek... a kérdések meg tökre függetlenek a korodtól...
2018. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy van barátnőd, de most nem tudod bemutatni mert éppen előzetesben van, vagy elvonón, vagy valami ilyesmivel ki lehet térni a kedves rokonok zaklatása elől.
2018. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ne szedj valakit össze, hogy azt tudd mondani van barátnőd, nincs értelme. Kedves rokonok engem is mindig ezzel farasztanak, hogy lassan 20 éves vagyok mikor lesz barátom, meg férjhez kéne már menni, kedvesen lereagalom aztán kész.
2018. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azért is azt mondanám meleg vagyok, hadd nézzenek :D
2018. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg barátom nincs :D

Rokonok minden alkalommal kérdezgetik hogy "ééés mi a helyzet a fiúkkal?" Én meg csak pislogok, hogy mi lenne.

Elég csöndes emberke vagyok és nem nagyon járok társaságba, szóval így jóval nehezebb.

A másik meg az hogy olyannal nem akarok összejönni akivel kb. Semmi közös tulajdonságunk nincs. Csak azért nem jövökössze valakivel, hogy legyen valakim.

17/L

2018. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!