Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak tőlem kérdezgetik a...

Csak tőlem kérdezgetik a rokonok mindig hogy van e már barátnőm meg hogy mikor lesz már barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés

Annyira idegesít már ez engem ...igazából tényleg nem dicsekvèsképpen, de sokan mondják hogy helyes vagyok stb.., ami külső hibám az a magasságom (170cm). Én probálkozom szórakozóhelyeken is felszedni valakit , de sajnos sosem jön össze.

És olyannal nem fogok összejönni , aki nem izgat egy kicsit sem, mert egy kènyszerkapcsolatnak nem sok értelmét látom, de nagyon úgy néz ki hogy felkell szednem valakit, mostmár mindegy hogy kit csak valaki legyen( természetesen nő).

Szóval hogy a francba szedjek csak fel úgy egy csajt hogy különösebben nem érdekel, csak lássák a kívülállók hogy van barátnőm.


17/f


2018. ápr. 2. 11:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rokonok magasról tesznek arra h neked van , vagy nincs baratnöd , egyszeruen nincs közös téma, unják magukat , vagy látják h ez a tema teged zavarba hoz

Ha lenne , akkor mas hasonló idegesitö dolgokkal frocliznának

Meg se halljad, te magadnak élsz, nem másnak

2018. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Engem is folyton ezzel piszkálnak, csak az a rossz, hogy nekem mondták, hogy nagyon elcsigázottnak nézek ki, mi van szerelmes vagy?

Én meg mondtam, hogy van egy srác, aki tetszik.

Azóta folyton kérdezik, hogy mi van vele, beszéltünk - e, alakulnak - e a dolgaink.

Ha azt mondom, nem, tisztára lehangoltak, ha azt, hogy suli után megöleltem, vagy valami hasonló, akkor meg, hogy minek, hagyd már kezdeményezni a srácot. :D

Olyan is szokott lenni, hogy jövök haza, aztán kérdik, hogy:És, Petike(amúgy nem így hívják)hogy van?

Jól, és kösz anyu, hogy ennyire érdeklődsz irántam. 😂😂

16/l

2018. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 SzemüvegesPista válasza:

Pro tipp: kérdezz vissza.

"És magának van már barátnője?"

Természetesen akkor a leghatásosabb, ha házas az illető, de egyébként is használható.

2018. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tőlem is mindig ezt kérdezték a rokonok, de még a rokonok ismerősei is, akikhez semmi közöm sincs, néha még mindig felteszik ezt, de annyival letudom, hogy van. Amikor nem volt, akkor is ezt mondtam nekik. De már nagyon elegem van abból, hogy elkezdik a marhaságaikat felhozni, amit aztán egy nagy katyvaszos kacsává tennének, így egyszer az idősebbeknek és a hiszékenyebbeknek be fogom adni, hogy meleg vagyok. Ha így nem tudnának elfogadni, akkor pedig nagyon is jól jártam! 21/f
2018. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem 18 éves korom óta azt kérdezgetik a nagyszüleim, hogy mikor megyek férjhez... most meg a gyerektémával jönnek, pedig még pasim sincs :D 23/N
2018. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak tőled, nyugi :-)

Aztán ha lesz barátnőd, akkor azt fogják kérdezgetni, hogy mikor lesz az esküvő... ha az esküvő megvolt, akkor azt, hogy mikor lesz már gyerek... és így tovább.

2018. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Munkatársam 25 és szingli, szerinted hányszor kapja meg a családtól hogy jaaaaj pártában maradsz :D

Amúgy nem értem ezt a magasság dolgot, 178 centi vagyok, legtöbb csaj ismerősöm a vállamig ér, magassarkút napi szinten meg nagyon kevés nő hord.

2018. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!