Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire normális az, ha a...

Mennyire normális az, ha a keresztszüleimnek a fiával együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy ez nem fura? Vagy teljesen elfogadható? Szüleink meg nem tudják pontosan ez miatt, mert nem tudjuk hogy reagálnának erre a helyzetre..


17/L :)



2018. máj. 3. 22:35
 1/10 anonim válasza:
92%
Hát, ha nem vagytok rokonok akkor elfogadható szerintem
2018. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem vagytok rokonok, akkor elfogadható, de minden ember másgogy reagálna erre, szerintem.
2018. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

attol fugg, hogy rokonsag ell a fenn a keresztszulosegen kivul.

ha unokatestvered, vagy ilyesmi, akkor szerintem gyorsan felejtsetek el egymast.

2018. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit fura, de szerintem sincs vele baj, ha nincs köztetek rokoni kapcsolat.
2018. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, hogy kik a keresztszüleid. Ha nem rokonok, akkor igazából, nem lehet gond ezzel
2018. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok embernek nagynéni, nagybácsi a keresztszülője, ezért ha valaki furcsán néz rád, akkor alighanem azt hiszi, hogy mindenki másnak is. Nem árt ilyenkor tisztázni.
2018. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Mégis kis pontozza le a válaszolókat? Netalán egy vérfertőzést végrehajtó egyén?


Rokonnal soha nem. kezdünk, ez. alao.


Ha nincs köztetek rokoni szál, akkor pedig sxabad a pálya.

2018. máj. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az én keresztszüleimnek lenne fia, és összejövünk, abban pl nem lett volna semmi, mert anyám kolleganője a keresztanyám.

Ellenben ha a lányom jönne majd össze a keresztanyja fiával, az már necces lenne, mert másodunokatestvérek (igaz, valakinek az is belefér...)

A rokoni kapcsolattól függ.

2018. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmiféle rokoni kapcsolat nincs közöttünk. Szóval vérfertőzésről még csak szó sincs :D
2018. máj. 9. 21:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, most nézem hogy kicsit rossz helyre kategorizáltam be a családi kapcsolatokon belül. :/
2018. máj. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!